Ev / Çocuk Masalları / 7 Yaş Hikaye Kitapları Oku

7 Yaş Hikaye Kitapları Oku

kitap okumak


Masal Oku  sitemizi ziyaret ettiğinizde içinde birbirinden farklı paylaşımlar bulacaksınız. Web sitemiz özenli bir hazırlık sürecinin ardından tamamlanarak yazıların paylaşılması ile okurların beğenisine sunulmuştur. Peki, sitemizi hazırlarken hangi adımları takip ettik? Bu soruya ilk olarak kategorilerin belirlenmesi olarak cevap verebiliriz. Bir internet sitesi kuracaksak ve burası çeşitli yazılardan oluşacaksa içinde öncelikle masal ve hikaye bulunmalı, dedik. Tabii ki çalışmalarımızı bu kadar ile sınırlandırmadık ve ek olarak sitemizin çeşitliliği yansıtması için Keloğlan Masalları, peri masalları ve Nasrettin hocanın fıkralarını ilave ettik. MasalOku platformundaki çalışmalarımız sitemizin hem içerik olarak zengin bir yapıya kavuşması hem de işlevsel olması yönünde sürdürülmüş, gerekli olan işlemler tarafımızca yapılmıştır. İnternet sitemizin ana sayfasındaki kategorilerin yerleşimi de yine fonksiyonellik kavramı göz önünde bulundurularak gerçekleştirilmiştir. Hikaye Oku bölümünün yanı sıra içinde deneme ve şiir paylaşımları bulunan Güzel Sözler başlığı da yine web sitemizde incelenebilmektedir. Okumak için güzel paylaşımları bir arada bulmak isterseniz sizi de internet sitemize davet ediyoruz. Sitemize yönelik hazırlıklarımız kapsamında dikkat ettiğimiz konulardan biride düzenli bir görünüm olmuştur. Web sitemizi ziyaret eden bir kişinin aradığı yazıya kolay ulaşması ve kategorileri bir arada görebilmesi için anasayfanın düzeni ile ilgilenilmiştir. Çalışmalarımızda gerek başlıkların düzenlenmesi gerekse yeni içeriklerin eklenmesi noktasında ilk günkü itina vehassasiyet ile sürdürülmektedir. Çocuk masalları ile birlikte deneme, şiir, fıkra, hikaye gibi hepsi birbirinden farklı metinler ile zenginleştirilen, görsellerle desteklenen internet sitemizin güncel yapısını korumaya özen gösterilmektedir. 7 yaş hikaye kitapları oku web sitemizi geliştirmek, yeni paylaşımları dâhil etmek gibi hususlarda tarafımızca uygulamalar gerçekleştirilmektedir. Okumayı seviyorsanız hikayeden denemeye,şiirden masala geniş bir yelpazede içeriklere ev sahipliği yapan internet sitemize gelebilir, kategorileri inceleyebilir, ilginizi çeken yazılara tıklayarak kolayca ulaşabilirsiniz. Artık birçok noktadan internet bağlantısına erişmek mümkündür. Bunu dikkate alarak okurlar için seçenekleri bünyesinde barındıran bir web sitesi kurma düşüncesiyle çıktığımız yolda Masaloku.com.tr platformunu dizayn ettik. Onlarca paylaşımın bulunduğu internet sitemizi geliştirerek daha iyi bir konuma gelmesini sağlamak içinde tarafımızca gerekli işlemler yürütülmektedir.

Teşekkürlerinizi, yazımızı sosyal mecralarda paylaşarak gösterebilirsiniz. Bu bizim için fazlasıyla yeterli olacaktır.

- Mustafa Yakut

Avatar
Türkiye'deki tüm öğrencilere ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına - Eğitime dair bilgiler ve çocuk masalları hakkında yararlı olacağımızı düşünerek kaliteli içerikler üretip, fark yaratmayı düşünerek https://masaloku.com.tr sitesini yayına aldık.

Ayrıca kontrol et

elfler-ve-ayakkabici

Elfler ve Ayakkabıcı

elfler-ve-ayakkabici Bir zamanlar bir ayakkabıcıyla karısı varmış. Ayakkabıcı geçimini yeni ayakkabılar yapıp pazarda satarak sağlıyormuş. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir