Masal Okumanın Faydaları platformu

kitap

Masal Okumanın Faydaları platformu hem masal hem de hikaye okumayı sevenlere yönelik birçok gönderiyi içeriyor. Sizde masal okumayı seviyorsanız işte yeni sitemiz İbretlik Hikayeler tamda sizler için en uygunu diyebiliriz. Burada paylaştığımız onlarca yazı okumanız için sizi bekliyor. Hızlı bir şekilde internet bağlantısı aracılığıyla girip masal ve hikayeler  okuyabileceğiniz bu site ayrıca kolay dizaynı da ilginizi çekecek aradığınızı kolayca bulmanıza  yardımcı olacaktır. Dini Hikayeler yanı sıra büyüklerin ilgisini de çekebileceğini düşündüğümüz masallarımız ve hikayelerimiz olduğu bu sayfada birden fazla tür ve tarzda okunmayı bekleyen yazılarımız  bulunmaktadır. Klasik keloğlan masallarından hayal gücünüzü artıracak peri masallarına kadar sayısı gün geçtikçe artmakta olan masallarımız keyifle okuyabileceğiniz bir tık kadar yakınınızda. Okudukça eğlendiren ve öğretici olan masallarımızı gönül rahatlığıyla çocuklarınıza okuyabilir ve ya okumasını sağlayabilirsiniz.

kitap okumak

Aynı zamanda her yaştan kitleye hitap eden hikayelerimiz sizleri okurken düşündürecek düşündükçe derin düşüncelere iterek hayattan çıkarımlar yapmanıza neden olacaktır. Günümüz sıkıcı ve yorucu hayatında bir nebze olsun yüzünüzü güldürüp başkalarına da anlatarak paylaşacağınız ve beraber eğleneceğiniz fıkralarımızda sitemizde yer almakta. Türk edebiyatından örnekler sunan ve çocuklara da fıkra türünün nasıl olduğunu öğretebilecek fıkralarımız sizler tarafında sitemizde okunmayı beklemektedir. Basit ve şık tasarımı ile kolayca girip okumak istediğiniz şeyi burada bulabilirsiniz. Ne okumak istediğine karar veremeyip öneri isteyenler içinde popüler okunanlar kısmında bulunan yazılarımız yol gösterici olacaktır. Masalların ve hikayelerin başlığına eklenmiş küçük resimler çocukların ilgisini çekecek masal hakkında ufak tüyolar vererek görsel öğrenmelerine de yardımcı olacaktır. Sitemizin anasayfası üzerinden ulaşabileceğiniz bölümlerden bir tanesi Masal Oku adını taşımaktadır. Hikayeden fıkraya, denemeden şiire birbirinden güzel ve farklı içeriklerle bezediğimiz web sitemizin güncel yapısını koruması içinde gerekli adımların atılması ile ilgilenilmektedir. İşlevsel yapısını ön plana çıkarmayı hedeflediğimiz internet sitemize istediğiniz zaman gelerek paylaşılan metinleri okuyabilir, yorumlarınızı yazabilirsiniz. Gerçek Hikayeler Web sitemizi geliştirmek ve daha iyi bir seviyeye taşımak için çalışmalarımız devam ederken sizin görüşlerinizde bizim için önem taşımaktadır. Bir şeyler okumak istediğinizde siz değerli okurları da internet sitemize bekliyoruz. Uyuyan Güzel hikayesini sayfamızda okuyabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Ortalama Puan / 5. Oy Sayısı:

Faydalı, Sağlıklı Bir Site Olabilmemiz İçin Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşabilir Misiniz?

Hadi Beraber Yazımızı Geliştirelim!


Ayrıca kontrol et

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz

Kaz Çobanı Prenses Kız

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz Bir zamanlar büyük bir ülkenin kralı ölmüş ve kraliçesini, kızını ardında bırakmış. Birde prensesi …

Tembel Eşek

Tembel Eşek

Bir zamanlar küçük bir köyde bir tüccar yaşarmış. Para kazanmak için çeşitli malların ticaretini yaparmış. …

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir