0 3 yaş Masallar

kitap
kitap

03 yaş masallar kategorimiz, küçük çocuklarınızın masal dünyasına ilk adım atması için özenle hazırlanmış sayfalarımızdan biridir. Masallar, çocukların ruh halini, eğitim süreçlerini etkiler. Masal dinleyen çocukların karakterleri, masallarda yer alan iyi ve kahraman karakterlerin yaptıklarıyla şekillenir. Masal okuyan çocuklar, okul yıllarında kendini çok rahat ifade eder, hayal kurar ve sizin yetiştirme tarzınıza kolayca uyum sağlar. Anne ve babasından küçük yaşlarda masal dinleyen çocuklar; okumayı öğrendiği ilk andan itibaren kitap okumayı sever. Böylelikle çocuğunuzun okuduğu kitaplar ve masallar eğitimine ve kelime haznesinin gelişmesine yardımcı olur.

03 yaş masallar kategorisinde yer alan komik masallar, eğitici masallar herkesin beğenisini kazanmaktadır. Çocuğunuzun o yaşlarda beklediği tek şey anne ve babasının ona göstermesi gereken ilgi ve sevgidir. Yoğun bir iş temposu geçiren anne ve babalar; çocuklarıyla yaptıkları en büyük aktivitelerden biri de masal olmalıdır. Herhangi bir kitaba ihtiyaç duymadan her an ve her yerden sitemiz üzerinden çocuğunuza kolayca masal okuyabilirsiniz. Sitemizdeki masalları çocuğunuza okurken sizlerde geçmişinize gideceksiniz. Hayal kurmak o kadar masum bir içgüdüdür ki insan çoğu kez ona sığınır ve hayalleriyle kendini gülümsetir. Hayal kurmanın tüm inceliklerini ise masalların yaratıcı gücünden alırız. Masal, çocuk büyük fark etmeden insanın içindeki hüznü, olumsuz duyguları ve evrene verdiği negatif mesajları düzenler.

Bilindiği gibi masallar; geçmişten günümüze gelen efsanevi hikayelerdir. Bu hikayeler önceleri sadece kitaplarla evimize girerken, teknolojinin internet üzerine kurulmasıyla birlikte evimizin dışına çıkmıştır. İnternetin olduğu her yerde masal okumak, güncel masalları takip etmek için sizlerde sitemizden yararlanabilirsiniz. 03 yaş masallar, pedagoglardan destek alınarak, çocuk psikolojisi ve çocuğun gelişim süreci esas alınarak siteye eklenmektedir.

 Elbette gözünüzden bile sakındığınız yavrunuzun gelişimi adına endişeler duyabilirsiniz. Sitemiz, bu endişelere mahal vermemek adına sürekli denetlenmekte ve çocukların tüm ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde her gün güncellenmektedir. Ebeveyn olmak ve çocuk gelişiminde karar verici rol üstlenmek elbette kolay değildir. Masaloku.com sitesi olarak sizlere bu zor görevinizde en iyisini sağlıyoruz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan Bu, Krishna adında küçük bir çocuğun masalıdır. Krishna, babası ile birlikte küçük …

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında

Küçük Alice ve ablası, güneşli bir öğleden sonra parka gitmeye karar vermişler. Ablası kitap okumaya …

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elit. ut tempus odio in massa Aenean ut