1 Yaş Masal Kitapları

kitap
kitap

Masal Oku platformu içerisinde birbirinden güzel hikaye ve masallara ev sahipliği yapmakta, çalışmalarımız çerçevesinde sitemize yeni metinlerin eklenmesine dair işlemler gerçekleştirilmektedir. Hayatımızda birçok şeyle ilgileniriz ki bu esnada da farklı araçlardan, eşyalardan yardım alırız. Artık gelişen teknolojinin sunduğu olanaklardan biri olan internette çeşitli işlerin online olarak yapılabilmesini imkan tanımaktadır. Bazen merak edilen bir konu hakkında araştırma yapmak bazense bir şeyler okumak için internet bağlantısı kullanılmaktadır. Sizde masal, hikaye okumayı sevenlerdenseniz web sitemizi ziyaret ederek Hikaye Oku başlığındaki paylaşımlara bakabilir, anasayfa üzerinden görüntülenebilen metinlere tıklayarak kolayca erişebilirsiniz. Masal ile birlikte muhtelif kategorilerde web sitemize dâhil edilmiştir. Masal Oku internet sitemizi kurarken de bugünde düşüncemiz hiç değişmemiş, her daim güncel yapısıyla okurlara sunmak amaçlanmış ve bu çerçevede hazırlıklara yön verilmiştir. Hikaye ve masallar bizlere farklı şeyler anlatır, bazen düşündürürler. Her biri kendine özgü karakterlerden oluşan, olay örgüsü birbirinden farklı işleyen bu hikayeler web sitemiz üzerinden paylaşılmaktadır. Ülkemizde en bilinen ve aynı zamanda sevilen Keloğlan masalları da yine Masal Oku adresinde görüntülenen içerikler arasına girmiştir. Benzer bir durum fıkra kategorimiz içinde geçerlidir ki buraya da güldüren ve düşündüren Nasrettin Hocanın Fıkraları dâhil edilmiştir. 1 Yaş Masal Kitapları ve fıkra gönderilerinin bulunduğu web sitemizin içerik olarak zengin bir konuma gelmesi adına gerekli işlemlerin yapılması ile ilgilenilmektedir. Bugünün koşullarında araştırma ve bilgi öğrenme, yazı okuma gibi etkinlikler kitaplar yoluyla yapılabildiği gibi teknolojinin hayatımıza sunduğu yenilik internet üzerinden de örneğin hikaye paylaşımlarına erişilmektedir. Hikaye Oku bölümü içinde çeşitli alt başlıkları barındıran bir yapıya sahip olup diğer kategorilerde belli bir sisteme göre dizayn edilerek anasayfa düzenine eklenmiştir. Masaloku.com.tr adresine uğrayarak sizde paylaşılan hikaye ve diğer metinlere göz gezdirebilirsiniz. Sitemizi dizayn ederken önceliklerimiz arasında fonksiyonel bir görünüm sunması, muhtelif başlıkların yer alması gibi detaylar bulunmuş, buna göre çalışmalar devam ettirilmiştir. Bugünde benzer şekilde sitemizin yepyeni içeriklerle bezenmesi adına gerekli uygulamalar tarafımızca yapılmakta, anasayfa düzeninden yazıların paylaşılmasına kadar geniş bir çerçevede hazırlıklar sürdürülmektedir.

Dini Hikayeler adlı internet sitemizde okurlar için farklı kategorileri bir araya getirdik. Sitemizi kurmaya karar verdiğimizde düşündüğümüz ve üzerinde durduğumuz konu başlıklarından bir tanesi tek bir alanda paylaşım yapmak yerine değişik bölümlere ev sahipliği yapan bir platform tasarlamaktı ki bu yönde hazırlıklara başladık. Gerçek Hikayeler Web sitemizde çeşitliliğe önem verdik ki bu da kategori seçimimize yansıdı. Sitemizde incelenmesi mümkün olan bölümlerden birkaçı; peri masalları, İbretlik Hikayeler ve Nasrettin hocanın fıkralarıdır. Dediğimiz gibi çeşitlilik bizim için önemli bir husus, bu sebeple eklediğimiz diğer kısımlar Hikaye Oku ile Güzel Sözler oldu. Genel yapısında farklı başlıkları bir araya getirerek bir düzen oluşturmayı istediğimiz internet sitemizde hem hikaye hem de Masal Oku paylaşımları bulunmakta, bunlara ek olarak birde Güzel Sözler kısmında deneme ve şiir içerikleri yer almaktadır.

En güzel Külkedisi, Pamuk Prenses ve Uyuyan Güzel Masalları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

Altın Kuş

Altın Kuş

Altın Kuş Bir zamanlar dünyanın en özel elma ağacına sahip bir kral varmış. Bu ağaç …

kurbaga-ile-okuz

Kurbağa ile Öküz

kurbaga-ile-okuz Bir zamanlar güzel bir gölette bir grup kurbağa yaşarmış. Birlikte yaşamaktan çok mutluymuşlar. Oyunlar …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

pulvinar ante. tristique ut Aliquam id amet, ipsum ultricies libero. Lorem