2 Karakterli Hikayeler

kitap

Masal  web sitemiz bünyesinde farklı başlıklara yer vererek çok yönlü bir platform olmasını amaçladık. Sitemizin kurulma aşamasında göz önüne aldığımız hususlardan biri tek bir konuda değil de muhtelif alanlarda yazıların paylaşılması idi ve buna yönelik hazırlıklar yapıldı. Kategorilerin belirlenmesi, anasayfa düzeninin oluşturularak bu kategorilerin yerleştirilmesi ve daha sonrada içerik paylaşımına geçilmesi yönünde çalışmalarımıza devam ettik. Bugün itibariyle web sitemiz içinde masal ve hikaye ile birlikte başka bölümlerde yer almaktadır. Peki, bu bölümler hangileri? Soruya Uyuyan Güzel, İbretlik Hikayeler ve Dini Hikayeler şeklinde cevap verebiliriz. Ancak başlıklar bu kadarla sınırlı kalmadı zira Hikaye Oku ve Güzel Sözleri de sitemiz içerine dâhil ettik. Masal Oku platformunda incelenmesi mümkün olan Güzel Sözler kısmında ise deneme ve şiir paylaşımları mevcuttur. Sitemizi ziyaret eden bir kişinin aradığı bölüm veya yazılara kolay ulaşabilmesi adına anasayfanın düzeni ile ilgilenilmiş, kategoriler üst kısmı eklenmiştir.

kitap okumak

 Bunun yanı sıra son yayınlar şeklinde oluşturulan şerit ile eklenen gönderilerin belirli aralıklarla görüntülenmesi sağlanmıştır. Güncel kalmasına çaba gösterdiğimiz ve yeni içeriklerle donatmak üzere çalışmalar yaptığımız web sitemizde hangi gönderilerin yer aldığını görmek için Masal Oku platformuna gelebilirsiniz. Çocuk masalları, hikaye, deneme, şiir gibi farklı bölümlerden meydana gelen sitemizde hem çocuklar hem de büyüklerin okuyabileceği gönderilere yer vermeye özen gösteriyoruz. İçerik olarak zengin bir görünüme kavuşması yönünde hazırlıklar gerçekleştirdiğimiz internet sitemizin anasayfasının da nizama uygun olması ve sistemle uyumlu bir görüntü yakalaması için çalıştık. İçerik eklenmesinden kategorilerin düzenine kadar geniş bir yelpazeye yayılan çalışmalarımız ile Kısa Masallar adresinin güzel bir platform olmasını hedefliyoruz. Okumayı seven biriyseniz, hikayeler, denemeler, masallar ilginizi çekiyorsa internet sitemize uğrayabilir, paylaşılan gönderileri inceleyebilir, kategorileri gezebilirsiniz. Dilerseniz okuduğunuz yazılara düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz. Web sitemizin düzenli bir platform olmasını amaçlıyoruz, bu nedenle de kategorileri belli bir sıraya göre anasayfa üzerine eklemiş bulunmaktayız. Aynı zamanda yeni gönderilerin paylaşılması içinde çalışmalar yapıyoruz. Sizde gün içinde bir şeyler okumak isterseniz hazırlamış olduğumuz internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Çocuk masalları haricinde sitemizde Gerçek hikayeler kategorimizi de inceleyebilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir