2 Kişilik Hikayeler

kitap

Masal sitemiz siz değerli okurlar için farklı kategorilere ev sahipliği yapıyor ve içinde çok sayıda gönderi bulunuyor. Çocuğunuza okumak için masal mı arıyorsunuz? Ya da hikaye okumayı mı seviyorsunuz? O halde masal ve hikaye paylaşımlarının yer aldığı web sitemize sizi de bekliyoruz. İnternet sitemizi tasarlarken tek bir konu etrafında sınırlı kalmaması, geniş bir yelpazede içerikleri bünyesinde barındırmasını odak noktası olarak belirledik ve bu şekilde hazırlıklarımıza başladık. Birbirinden güzel paylaşımlarla donatmak istediğimiz web sitemizde incelenmesi mümkün olan bölümler arasında peri masalları yer alıyor. Diğerleri ise keloğlan masalları ve Nasrettin hocanın fıkraları olmak üzere sıralanıyor. Çalışmalarımız elbette ki burada bitmedi ve daha fazla gönderi paylaşmak için Hikaye Oku ile Güzel Sözler kısımlarını sitemize dâhil ettik. Fonksiyonel olması, sitemizi ziyaret eden bireylerin aradıkları başlıkları kolay bulması için Masal Oku platformunun dizaynını özenle tamamladık. Belirlemiş olduğumuz kategorilerin anasayfa üzerinde konumlandırılmasına içlerine gönderilerin eklenmesine kadar çeşitli hususlarla ilgilenerek sitemizin genel görünümünü tamamlamak istedik.

kitap okumak

Farklı başlıklar ve değişik paylaşımlarla bezenmiş 2 Kişilik Hikayeler sitemizi sizde istediğiniz zaman ziyaret ederek hangi gönderileri eklediğimizi görebilir, kategoriler arasında bir gezintiye çıkabilir, ilginizi çeken yazıları okuyabilir, ayrıca dilerseniz okuduğunuz metinlerin altına yorumda yazabilirsiniz. Düşünceleriniz bizim için önemli, bu sebeple yorum bırakmanız bizi mutlu eder. Çocuk masalları ve daha pek çok içeriği bir arada bulabileceğiniz internet sitemizi geliştirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Zengin içerikli ve renkli bir platform olması yönünde çaba gösterdiğimiz Kısa Masallar adresinde hikaye, deneme, şiir, fıkra ve masal olmak üzere birbirinden değişik bölümler ve gönderiler mevcuttur. Kısa hikayelerden kısa masallara kadar okunacak pek çok yazı sitemizde var. Çocuklar ve büyüklerin okurken keyif alacağı, anlamlı ve güzel paylaşımlar yapabilmek adına titiz davranıyor ve sitemize ekleyeceğimiz gönderileri seçerken özenle hareket ediyoruz. Arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz hikayeler, şiirler, fıkralar web sitemizde sizleri bekliyor. Genel yapısının çeşitlilik ve işlevsel bir görünüm sunması adına işlemler gerçekleştirdiğimiz internet sitemizde ister hikaye okuyun isterseniz okuduklarınızı arkadaşlarınıza gönderin. İnternet sitemizde her yaştan okurun ilgisini çekecek metinlerin bulunması için çalışmayı sürdürüyoruz. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir