2 Sınıf Hikaye Oku

kitap
kitap

Masal Oku sitemize uğradınız mı? Prenses masalları mı arıyorsunuz? Keloğlan masalları ve daha fazlasını bulabileceğiniz internet sitemize gelerek hepsini bir arada görebilirsiniz. Masal Oku platformu düzenlerken okurların yazıları kolayca bulmasını istedik ve bu nedenle de her bir bölümü özenle tasarladık. Farklı kategorilerin bulunması, böylecedir ki çeşitliliğin sağlanması yönünde adımlar attığımız web sitemizde masal ve hikayelere ek olarak deneme, şiir bölümleri de mevcuttur. Çocuğunuzla beraber okuyabileceğiniz, okuma saatlerinize eşlik edecek eğlenceli masalları, fıkralar ve daha birçok gönderinin yer aldığı web sitemizi hala ziyaret etmediniz mi? Hikâyeden şiire, fıkradan masala türlü bölümlerin bulunmasına çalıştığımız internet sitemize davetlisiniz. Günümüz şartlarında internete erişimin oldukça kolaylaştığını söyleyebiliriz. Öyle ki elimizin altında olan telefonlarımızla bağlandığımız internette araştırma yapabiliyor, ürün inceleyebilir, mail gönderebiliyoruz. Bu durum işleri kolaylaştırmakla birlikte çeşitli yazıların okunmasını da sağladı ki bizde internet sitemizi bu düşünce ekseninde hazırlamak istedik. Masal Oku platformuna adını vermiş olan masallar sitemizdeki tek içerik değil. Buna ek olarak eğitim gibi muhtelif bölümleri de ekleyerek geniş bir skalada gönderi paylaşma düşüncesi kapsamında hareket ettik. Hikaye ve masalların yanı sıra diğer bölümleri de inceleyebileceğiniz internet sitemizin her zaman güncel ve düzenli bir yapıda kalması bizim hedeflerimizden bir tanesidir. Gerçek hikayeler, dini hikayeler ve ibretlik hikayeler şeklinde birçok gönderinin paylaşıldığı web sitemizin değerli okurların aradıkları metinlere kolayca ulaşabilmesi için belli bir düzende olmasına dikkat ettik. İnternet üzerinden haberleri takip edebildiğimiz, son çıkan ürünleri inceleyebildiğimiz bugünlerde kitapların da incelenmesi mümkün olmaktadır. Bizde Masal Oku platformunu oluştururken içerisinde farklı kategorilerin bulunmasını, böylece pek çok gönderinin paylaşılmasını hedefledik. Şayet sitemizle alakalı bize söylemek istedikleriniz varsa, yorum kısmına yazarak tarafımızla irtibat kurabilirsiniz. Web sitemizi ziyaret eden okurların düşünceleri bizim için önemli olduğundan dolayı yazıların altında yorum kısmı bulunmaktadır. Dilerseniz buraya yazarak da düşüncelerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz. Çalışmalarımızı en doğru şekilde ilerletmek, yeni gönderilerin ilgili kategorilerde paylaşılmasını sağlamak gibi çeşitli konularda hazırlıklara devam ettiğimiz Masal Oku sitemizi daha iyi bir konuma getirmekte hedeflerimiz arasındadır. Masallarda dolu bir dünya olan web sitemize siz değerli okurları bekliyoruz.

- Mustafa Yakut

Avatar
Türkiye'deki tüm öğrencilere ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına - Eğitime dair bilgiler ve çocuk masalları hakkında yararlı olacağımızı düşünerek kaliteli içerikler üretip, fark yaratmayı düşünerek https://masaloku.com.tr sitesini yayına aldık.

Ayrıca kontrol et

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir