2 Sınıf Masalları Oku

kitap
kitap

Masal Oku başlığına yer verdiğimiz Masal oku adlı internet sitemizde içerik olarak geniş bir yelpazede çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Web sitemizi tasarlarken öncelikle çocuklar için masalların bulunmasını istedik. Daha sonraki aşamada ise diğer kategorileri yerleştirip gönderi paylaşımına geçtik. Sitemize geldiğinizde okuyabileceğiniz yazılar arasında Pinokyo masalı ile beraber çirkin ördek yavrusu masalı mevcuttur. Genel manada baktığımızda sitemizde geniş bir yelpazede içerik eklemeye dikkat ettiğimizi söylemek istiyoruz.

Bu konuda değinebileceğimiz husus Güzel sözler ve eğitim başlıkları olacaktır. Çocuğunuzla birlikte okumak için masal bulabileceğiniz internet sitemizde deneme ve şiir şeklinde gönderilerin bulunması hedeflenmiş, bunun için kategoriler ayrılmıştır. Okurken yüzünüzü gülümsetecek fıkralar içinde sitemizdeki Nasrettin hoca fıkraları bölümünü gezebilirsiniz. Web sitemizi kurmaya karar verdiğimiz süreç kapsamında bir başlık yerine muhtelif bölümlerin bulunması, böylece çeşitliliğin yansıtılması, farklı kategorilerde içeriklerin eklenmesi kararına uygun şekilde adımlar atılmıştır.

Güncel yönünü koruyarak okurlara sunulması yönünde Masal Oku platformuna dair çalışmalarımıza yön verilmektedir. Tasarımdan kategorilere çeşitli aşamalar için işlemler tarafımızca itina ile yapılmıştır. Bu bakımdan renk seçiminde sadelik tercih edilmiş, yoğun olarak beyaz rengin kullanılmasına karar verilmiştir. Belirlenen kategorilerde sayfanın üst tarafında sırayla konumlandırılarak okurlara kolaylık sunulması hedeflenmiştir. Gerçek hikayeler, dini hikayeler, ibretlik hikayeler gibi muhtelif başlıklar ile oluşturulan internet sitemizi henüz ziyaret etmediyseniz sizi Masal Oku platformuna bekliyoruz. Gerek başlıklara yeni gönderilerin ilave edilmesi, gerek yazıların görseller ile beraber yüklenmesi gibi detaylar üzerine özen göstererek çalışmalarımızı ilerletiyoruz.

İster işe giderken yolda, ister evde dinlenirken okumak için bir şeyler aradığınızda sitemize uğrayabilirsiniz. İnternet sitemizi her zaman etkin bir yapıda tutmak adına çalışmamızı devam ettirme çabasındayız.  Masal Oku platformunda çocuğunuz masal okurken sizde kendiniz okumak için paylaştığımız yazıları inceleyebilirsiniz. Fonksiyonel ve güncel bir internet sitesi olması yönünde işlemleri yaptığımız Masal Oku platformunu daha da geliştirmek istiyoruz. Gün içinde sizde okumak için kendinize zaman ayırıyorsanız bunun için sitemize uğramaya ne dersiniz? İçinde eğitim başlığı ve keloğlan masalları bulunan sitemizi kurduğumuz günden bu yana Masal Oku platformunda her yaştan okur için yazıların paylaşılmasına özen gösteriyoruz. Uyuyan Güzel masalı ve daha fazlasını sitemizde okuyabilirsiniz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Üç Altın Saçı Olan Şeytan

Üç Altın Saçı Olan Şeytan

Üç Altın Saçı Olan Şeytan Evvel zaman içinde, ufak bir kasabada, fakir bir köylü çiftin …

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan Bu, Krishna adında küçük bir çocuğun masalıdır. Krishna, babası ile birlikte küçük …

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında

Küçük Alice ve ablası, güneşli bir öğleden sonra parka gitmeye karar vermişler. Ablası kitap okumaya …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

quis in tristique felis risus luctus leo. et, Nullam sed elit.