2 Yaş Çocuk Masalları

kitap okumak
kitap okumak

Masal Oku adresinde hangi kategorilere yer verdiğimizden bu yazımızda bahsetmeye çalışacağız. Ama öncelikle web sitemizi kurarken nelere dikkat ettik, ne gibi çalışmalar gerçekleştirdik, biraz buna değinelim. İlk etapta belirtmek isteriz ki internet sitemizin adı masal oku olarak seçilse de bizim hedefimiz kategori tercihinde geniş odaklı düşünmekti. Dolayısıyla birden fazla bölümle siteyi tasarlamak düşüncesiyle hareket ettik.

Bir taraftan çocukların okuyabileceği, onların ilgisini çekecek güzel masallarla donatmak, bir yandan diğer bölümlerle çeşitliliği sağlamak üzerine hazırlıklar gerçekleştirerek web sitemize yönelik işlemlerimize yön verdik. Konuyla ilgili çalışmalarımızı sürdürerek internet sitemizi dizayn ettik ve içerikleri eklemeye başladık. İnternet sitemize geldiğinizde anasayfada üst kısımda bulunan kategorileri görebilir, paylaşılan gönderilere ulaşabilirsiniz. Çalışmalar kapsamında Masal Oku platformuna ilave edilen bölümlerden ikisini keloğlan masalları ve prenses masalları şeklinde sayalım. Ardından hikaye kısmına geçelim ki burada da gerçek hikayeler, dini hikayeler ve ibretlik hikayeler bölümlerine yer verdiğimizi belirtmek istiyoruz.

Genel bir açıdan değerlendirdiğimiz zaman hem masal hem de hikayelerle donattığımız web sitemizde diğer başlıklarında olması için güzel sözler, fıkra ve eğitim kategorilerini dâhil ettik. Masal Oku platformunu kurarken göz önünde bulundurduğumuz konu başlıklarından biri çeşitliliği yansıtması olduğundan Güzel Sözlerde deneme ve şiirlere, fıkrada ise Nasrettin hoca fıkralarına yer vermek istedik. Böylece masallar, hikayeler, şiirler derken birçok gönderi sitemiz bünyesinde paylaşılmış oldu. İnternet ile bugün mail göndermeden araştırma yapmaya, haber takip etmeden yazı okumaya kadar farklı işlemleri yapabiliyoruz.

Bizde günümüz koşullarını dikkate alarak bir internet sitesi kurmak, içinde hem çocukların okuyabileceği masallar bulunsun hem de muhtelif kategoriler yer alsın diye düşünerek bir yola çıktık. Bunun sonucunda hazırladığımız Masal Oku adresinde keloğlan masallarından şiirlere ve hikayelere kadar geniş bir yelpazede içerik paylaşımı yapmaya çalışıyoruz. İnternet sitemizi kurarken gösterdiğimiz özen bugünde hazırlıklarımıza yansımakta ve Uyuyan Güzel platformuna dâhil etmiş olduğumuz başlıkların düzeni ve yeni gönderi eklenmesi gibi hususlarda çalışmalarımız sürmektedir. Dikkat ettiğimiz bir diğer detayda web sitemizin güncelliğini koruması olmaktadır ve bu noktada gerekli işlemler yapılmaktadır.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Üç Altın Saçı Olan Şeytan

Üç Altın Saçı Olan Şeytan

Üç Altın Saçı Olan Şeytan Evvel zaman içinde, ufak bir kasabada, fakir bir köylü çiftin …

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan Bu, Krishna adında küçük bir çocuğun masalıdır. Krishna, babası ile birlikte küçük …

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında

Küçük Alice ve ablası, güneşli bir öğleden sonra parka gitmeye karar vermişler. Ablası kitap okumaya …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

quis suscipit mattis eleifend dolor. sit at elementum ut consectetur Donec quis,