2 Yaş Hikayeleri

kitap okumak
kitap okumak

Masal Oku internet sitemizi hazırlarken düşündüğümüz hususlardan biri genel yapısı itibariyle birden fazla kategoriyi içermesiydi ki bu yönde adımlar atıldı. Web sitemizde çocuklar için masallar olsun istedik, bununla birlikte farklı bölümlerde yer alsın ve çeşitliliği yansıtsın diye düşündük. Bu çerçevede sürdürdüğümüz işlemler sonucunda hem masal hem de diğer kategoriler sitemiz içerisinde yerini almış oldu. Masal Oku platformunda sadece masal ya da yalnızca hikaye olmasın, bunun yerine muhtelif başlıklardan ve birçok gönderiden oluşsun hedefiyle çıktığımız yolda belirlediğimiz kategorileri ekledik.

Sitenin tasarımı ile ilgilenirken de sadeliğe özen göstererek işlemlere yön verdik. Web sitemiz farklı bölümlerden oluşacak şekilde hazırlandı ve yeni içeriklerin eklenmesi hususunda çalışmalar yapıldı. Masal Oku platformunda hangi bölümlerin yer aldığında biraz bahsedelim şimdi ki önce masaldan başlayalım istiyoruz. Çocuklar için birbirinden güzel masallar paylaşalım hedefiyle çalışmalar gerçekleştirdiğimiz web sitemizde bu alanda yer alan kategoriler keloğlan masalları ve prenses masalları. İnternet sitemiz için hazırladığımız bir diğer kısım ise hikayelere ayrıldı ve burada gerçek hikayeler, dini hikayeler ile ibretlik hikayeler bölümlerine yer verildi. Masal Oku adresinde yer almasına karar verilen başlıkları ayrıca eğitim, fıkra ve güzel sözler olarak belirtelim.

Web sitemizde bulunan güzel sözlerde deneme ve şiir içerikleri paylaşıldı. Fıkra okumayı sevenler içinde Nasrettin hoca fıkralarını sitemiz bünyesine dâhil ettik. Masal Oku internet sitemizde yer verdiğimiz içerikleri özenle hazırlıyoruz ve ekliyoruz. Web sitemiz için yaptığımız işlemler çerçevesinde Uyuyan Güzel platformunun güncel yönünü korumasına önem veriyor, gerekli çalışmaları sürdürüyoruz. Okumayı seviyorsanız istediğiniz zaman internet sitemizi ziyaret ederek paylaştığımız içeriklere göz gezdirebilir, kategorileri gezebilirsiniz.

Masallar eklediğimiz bununla birlikte hikayeler, denemeler, şiirler şeklinde gönderilere yer verdiğimiz web sitemiz için çalışmalarımızı her zaman olduğu gibi itinayla sürdürme gayreti içerisindeyiz. Birçok gönderi ve farklı kategorilerden oluşan internet sitemizin işlevsel ve düzenli bir yapıya sahip olması da yine göz önünde bulundurduğumuz hususlardan biriydi. Tasarımı üzerinde çalışırken de sade bir görünümü tercih ederek belirlemiş olduğumuz kategorileri web sitemiz bünyesine dâhil ettik.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan Bu, Krishna adında küçük bir çocuğun masalıdır. Krishna, babası ile birlikte küçük …

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında

Küçük Alice ve ablası, güneşli bir öğleden sonra parka gitmeye karar vermişler. Ablası kitap okumaya …

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

non eleifend felis dolor ut facilisis ut elementum dapibus adipiscing Aenean