2 Yaş İçin Masal Kitapları

kitap
kitap

Masal Oku platformu birbirinden farklı kategorilere ev sahipliği yapacak şekilde hazırlanmıştır. İnternet sitemizi kurarken düşüncemiz birden fazla bölümü içermesi olmuş, bu çerçevede adımlar atılarak kategori tercihi yapılmıştır. Web sitemizin adı Masal Oku şeklinde belirlenmiş olmakla beraber içerik bakımından geniş bir yelpazede paylaşımların eklenmesine karar verilmiş, kategori seçimleri gerçekleştirilmiştir.

Muhtelif bölümlerin bir araya getirildiği bir platform olan web sitemizde çocuklar için güzel, değişik masalların bulunmasına çalışılmaktadır. Bununla birlikte diğer başlıklarında düzenli bir görünümde kalmasına özen gösterilerek yeni metinlerin paylaşılması konusunda gerekli işlemlerin yapılması ile ilgilenilmektedir. İnternet sitemizde farklı başlıklar ve birçok gönderi yer almaktadır. Yazımız içerisinde web sitemize dâhil ettiğimiz başlıklardan bahsetmek istiyoruz.

Masal ile başlayalım zira internet sitemizde başta masal olmak üzere çeşitli kategorilerde içeriklerin olması yönünde çalışmalar sürmektedir. Keloğlan masalları ve prenses masalları bu anlamda web sitemizde incelenmesi mümkün olan kategorilerdendir. Hikaye kısmına geldiğimizde internet sitemiz bünyesinde gerçek hikayeler, dini hikayeler ve ibretlik hikayeler bölümleri yer almaktadır. Bunlara ek olarak değineceğimiz diğer kısımlar güzel sözler, eğitim ve fıkra şeklinde sıralanıyor. Biraz detay vermek gerekirse Güzel Sözler kategorisinde deneme ve şiir alt başlıkları var. Fıkra olarak da internet sitemizde Nasrettin hocanın fıkralarını okuyabilirsiniz.

Genel olarak bakıldığında çeşitliliği yansıtan bir internet sitesi kurmak istediğimizden dolayı masalla birlikte diğer başlıklar Masal Oku platformuna ilave edilmiştir. Hikayeden şiire, fıkradan masala birbirinden ayrı bölümleri içerecek şekilde dizayn edilen web sitemizde çocukların okuması için çok sayıda masal paylaşılmıştır. Diğer kategoriler içinde gerekli düzenlemelerin yapılması ile ilgilenilerek yeni yazıların eklenmesi konusunda çalışmalara yön verilmiştir. Masal Oku platformu sadece masalları değil fıkra, şiir, eğitim gibi türlü kısımların olduğu bir internet sitesidir. Üzerinde durduğumuz hususlardan biri olan sitenin güncelliğinin korunması olup bu noktada çalışmaya devam ediyoruz. Siteyi tasarlarken içeriklerin ön planda olmasını istedik ve bu nedenle sade bir görünüme sahip olması adına hazırlıkları sürdürdük. Çocukların okuyabileceği güzel masallarla süslediğimiz web sitemiz aynı zamanda hikayelere de ev sahipliği yapmaktadır. Uyuyan Güzel masalı ve daha fazlasını sitemizde okuyabilirsiniz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan Bu, Krishna adında küçük bir çocuğun masalıdır. Krishna, babası ile birlikte küçük …

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında

Küçük Alice ve ablası, güneşli bir öğleden sonra parka gitmeye karar vermişler. Ablası kitap okumaya …

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

risus diam id, Phasellus mattis Praesent libero leo sit