2 Yaş Masal Kitapları

kitap
kitap

Masal Oku internet sitemiz hazırlanırken de bugün çalışmalar yapılırken de her zaman özenle hareket edilmiş, siz değerli okurlar için güzel bir platform oluşturmak amacıyla yola çıkılmıştır. Web sitemizi tasarlarken bazı hususları ön plana alarak hareket ettik ki bunlardan bir tanesi çeşitli kategorilerin bir araya getirilmesi oldu. Bu çerçevede yapılan uygulamalar ile hangi kategorilerin anasayfa üzerinden okurlara sunulacağı yönünde karar alınarak işlemlerin tamamlanması aşamasına geçildi. Başta masal olmak üzere içerisinde birbirinden farklı paylaşımlara yer verdiğimiz internet sitemizin gelişmesi için gerekli adımlar atılmakta, yeniliklerin neler olabileceği konusu üzerinde durulmaktadır. Okumayı seven biriyseniz, kitapları seviyorsanız bununla birlikte hikaye, deneme gibi yazılar ilginizi çekiyorsa sizin için adres internet sitemiz olabilir. Çocuk masalları, peri masalları, keloğlan masalları, Nasrettin hocanın fıkraları gibi farklı bölümlerden meydana gelen internet sitemize istediğiniz zaman gelebilir, anasayfa üzerine yerleştirilmiş olan kategoriler aracılığıyla istediğiniz kısma kolayca ulaşabilirsiniz. Genel yapısında çeşitliliğe yer vermeyi hedefleyerek dizayn ettiğimiz Masal Oku platformuna yeni içeriklerin eklenmesi noktasında da yine hassasiyetle çalışmalarımız sürmektedir. Hikaye Oku bölümü ile birlikte muhtelif başlıklara ev sahipliği yapan web sitemizin güncel yapısını koruması da yine çalışmalarımızın odak noktalarından biri olmuştur. Bunun için gerek kategorilerin düzenlenmesi gerekse yeni paylaşımların ilave edilmesi konularında hazırlıklar şekillendirilmektedir. Bugün bir eşya almaya karar verdiğimizde seçeneklerle karşılaşırız. Bu durum aslında birçok alan için geçerli diyebiliriz. Hal böyle olunca bizde internet sitemizi kurmaya karar verdiğimizde alternatifleri bünyesinde barındıran bir platform olmasını hayal ederek başlıkların belirlenmesi, anasayfanın belli bir sisteme uygun şekilde düzenlenmesi, yazıların paylaşılması hususlarında çalışmalara başladık. Hikayeden şiire, denemeden fıkraya hepsi birbirinden değişik paylaşımlardan oluşan Çocuk Masalları sitemizi gün içinde istediğiniz zaman ziyaret ederek eklenen yazıları okuyabilir, kategorileri inceleyebilirsiniz. Çalışmalarımızda hassasiyet ve özenle hareket edilmekte, başlıkların yeni metinlerle buluşturulması üzerine işlemler tarafımızca yapılmaktadır. Web sitemizi geliştirerek içinde farklı kategoriler ve yazılarla okurlara sunmak adına hazırlıklarımıza devam etmekteyiz. 2 Yaş Masal Kitapları platformuna ister telefonunuz isterseniz tablet ve bilgisayarlarınızın internet bağlantısı üzerinden rahatlıkla erişebilirsiniz.

Dini Hikayeler Hem işlevsel yönüne odaklandığımız hem de güncel kalmasını istediğimiz Gerçek Hikayeler web sitemizde çocuğunuz için İbretlik Hikayeler paylaşımları bulabilirsiniz. Ya da dilerseniz gün içinde kendinize ayırdığınız zamanı bir şeyler okuyarak değerlendirmeyi düşünürseniz yine sitemize uğrayabilir, okuduğunuz gönderilerin altına yorum olarak düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Görüşlerinizi paylaşmanız bizim için değerlidir. Masal Oku adresinin tasarım olarak basit ve kullanışlı, rahat bir dizaynı içermesini hedefleyerek bu yönde adımlar attık. Farklı kategorileri bünyesinde barındıracak şekilde hazırladığımız sitemize yönelik çalışmalarımız özveri ve hassasiyet ile devam etmekte, başlıklara yeni yazıları eklemek noktasında işlemlerin yapılması ile ilgilenmekteyiz. Sizde sitemize gelerek paylaştığımız içeriklere göz gezdirebilir, okuduğunuz yazıları arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz. En güzel Uyuyan Güzel hikayesi ve benzer hikayeler için sayfamızı ziyaret etmeye ne dersiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Ortalama Puan / 5. Oy Sayısı:

Faydalı, Sağlıklı Bir Site Olabilmemiz İçin Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşabilir Misiniz?

Hadi Beraber Yazımızı Geliştirelim!


Ayrıca kontrol et

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz

Kaz Çobanı Prenses Kız

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz Bir zamanlar büyük bir ülkenin kralı ölmüş ve kraliçesini, kızını ardında bırakmış. Birde prensesi …

Tembel Eşek

Tembel Eşek

Bir zamanlar küçük bir köyde bir tüccar yaşarmış. Para kazanmak için çeşitli malların ticaretini yaparmış. …

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir