2 Yaş Masalları

kitap okumak
kitap okumak

Masal Oku adlı internet sitemiz birden fazla kategoriyi bünyesinde barındıran, çocuklar için masalların paylaşıldığı bir platformdur. İnternet sitemizin hazırlık aşaması esnasında üzerinde durduğumuz, değindiğimiz konu başlıklarından birisi çeşitliliğin sağlanmasıydı ki bu yönde alınan kararlar sonucunda kategoriler ilave edildi.

Web sitemizde yalnızca çocukların okuyabileceği masalların bulunmasını değil aynı zamanda farklı alanlarda paylaşımların yapılarak geniş bir yelpazede içeriklerin eklenmesi hedeflenmiş, bu doğrultuda adımlar atılmıştır. Masal Oku adresinde hem masal hem de muhtelif bölümler içerisinde birçok gönderinin paylaşılması adına çalışmalar gerçekleştirilmiştir. Okumayı seven bireyler için web sitemizde ayrı bölümler bulunmakta, her biri için gerekli çalışmaların yapılması ile ilgilenilmektedir. Yaptığımız çalışmalar ile web sitemize dâhil ettiğimiz kategorilere değinmek isteriz. Bir tanesi eğitim adını taşımaktadır. Sonrasında masaldan başlayalım. Keloğlan masalları ve prenses masalları bu alanda sayabileceğimiz başlıklar arasındadır. Daha sonra hikayeye geçelim. Gerçek hikayeler, dini hikayeler ve ibretlik hikayeler web sitemizde incelenebilecek bölümlerdendir.

Çeşitliliğe verdiğimiz önemden dolayı eklemiş olduğumuz bir diğer bölüm ise güzel sözler adını taşımakta, içinde de deneme ve şiir kısımları yer almaktadır. İnternet sitemiz için başladığımız işlemler neticesinde fıkra kısmı da ilave edilerek burada Nasrettin hoca fıkraları paylaşılmıştır. Böylelikle başta masal olmak üzere çeşitli bölümler web sitemizde bir araya getirilmiş, içerikler eklenmiştir. Çocukların ilgisini çekebilecek masalların paylaşımı hususunda da çalışmalarımız dikkatle devam etmektedir. İnternet sitemiz için çalışırken tasarımı konusunda yalın bir görünüm tercih ederek dizayn ettik.

Bununla beraber web sitemizin güncel yönünü koruması konusunda da gerekli adımların atılması ile ilgilenilmekte, aynı zamanda işlevsel ve düzenli bir yapıda kalması amacıyla çalışmalara yön verilmektedir. Çocuğunuz masal okumak isterse internet sitemize gelerek masallar bulabilir, kategorileri inceleyebilirsiniz. Masal Oku platformu muhtelif başlıklara ev sahipliği yapan bir internet sitesidir ve çalışmalarımızda yeni içeriklerin kategorilerde paylaşılması adına sürmektedir. Masal Oku platformunu kurduğumuz günden itibaren siz değerli okurlara güzel bir internet sitesi sunmak amacıyla çalışmalarımıza yön veriyor, mevcut kategorilerin düzenli olması ve yeni içeriklerle buluşturulması hususunda hazırlıklar gerçekleştiriyoruz. Çok sayıda gönderi paylaştığımız, masallarla donattığımız web sitemize sizi de bekliyoruz. Uyuyan Güzel masalı ve daha fazlasını sitemizde okuyabilirsiniz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan Bu, Krishna adında küçük bir çocuğun masalıdır. Krishna, babası ile birlikte küçük …

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında

Küçük Alice ve ablası, güneşli bir öğleden sonra parka gitmeye karar vermişler. Ablası kitap okumaya …

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

non at ut odio diam ut venenatis, sem, ipsum velit, quis nunc