3 Sınıf Hikaye Kitaplar Oku

kitap

Masal Oku platformunun tasarlanması esnasında bazı detaylar göz önünde bulundurularak hareket edilmiş, sitenin çeşitliliği yansıtması içinde birden fazla kategoriyi bünyesinde barındırmasına karar verilmiştir. Web sitemizi hazırlarken hangi başlıkların yer alacağını belirledik ve bu bölümlerin anasayfa üzerinde nasıl konumlandırılacağı konusuna odaklandık. Çünkü sitemizi ziyaret eden bir kişinin kategorilere kolayca ulaşmasını hedefledik ve bu doğrultuda düzenin ne şekilde olması gerektiği üzerine çalışmalarımızı başlattık. Sitemizin anasayfasını değerlendirdiğimizde üst tarafta sıralanmış başlıklar görülmektedir. Masal ile beraber hikaye gönderilerinin de bulunduğu internet sitemizde incelenmesi mümkün olan kısımlar peri masalları, keloğlan masalları, Nasrettin hocanın fıkraları şeklinde sıralanmaktadır. Çeşitlilik konusuna değindiğimiz için bölümlerin bu kadarla sınırlı olmamasını istedik ve Hikaye Oku ile içinde deneme ve şiir paylaşımları bulunan Güzel Sözler’i web sitemiz bünyesine dâhil ettik. İşlevsel bir platform olmasını hedeflediğimiz internet sitemizde buna yönelik çalışmalar yapılmış, bir düzen oluşturulmuştur. Okumayı seven biriyseniz sizde internet sitemize bir göz atmalısınız.

kitap okumak

Sitemizi istediğiniz zaman ziyaret edebilir, kategorileri inceleyerek neler paylaştığımızı görebilir, ilginizi çeken yazıları okuyabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerli olduğundan okuduğunuz gönderilerin altına düşüncelerinizi yorum olarak yazmanız bizi mutlu eder. Çeşitlilik konusuna odaklandığımız için sitemizde bir tane yerine farklı bölümlerin olmasını amaçlayarak işlemler gerçekleştirdik. Çocuk masalları, deneme, şiir gibi birbirinden değişik bölümlerden meydana gelen sitemizde hem çocuklar hem de büyükler için paylaşımların olmasına özen gösteriyoruz. Masal Oku platformunun zengin bir içeriğe sahip olması, aynı zamanda renkli bir alan sunması için çalışmalarımıza yön veriyor, bu esnada yeni içeriklerin paylaşılması detayını da unutmayarak hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Web sitemizi kurduğumuz zaman olduğu gibi bugünde benzer şekilde itina ve hassasiyet ile işlemlerimize devam ediyoruz. İçinde hikaye, deneme, şiir, fıkra ve masal şeklinde türlü başlıkların olduğu Kısa Masallar adresinde geniş bir yelpazeye yayılan çalışmalarımız kapsamında yeni gönderiler paylaşmak üzere gerekli adımların atılması ile ilgileniyoruz. Gün içinde okumak için kendinize vakit ayırıyorsanız bu süreyi değerlendirmek için web sitemize uğrayabilirsiniz. Birçok içeriği bünyesinde barındıran sitemizde anasayfa üzerinden kategorilere ulaşarak yazıları görüntüleyebilirsiniz.   Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir