3 Sınıf Hikaye Kitapları Oku

kitap okumak
kitap okumak

Masal Oku sitemizde siz değerli okurlar için güzel paylaşımların bulunmasına gayret gösterilmekte, kategoriler arasında düzenlemeler yapılarak belli bir sistemde sitenin devam etmesi hedeflenmektedir. Masal ve hikaye paylaşımlarına yer verilen web sitemizin geniş bir yelpazede içeriklerden oluşması amaçlanmakta, bu yönde gerekli uygulamaların yapılması ile ilgilenilmektedir. Geçmişten günümüze yaşanan gelişmelere baktığımızda internete bugün artık daha rahat erişildiği görülmektedir. Bu da internet bağlantısı aracılığıyla okunacak metinlere ulaşmayı kolaylaştırmaktadır. İnternet sitemizi hazırlarken bir konu üzerine paylaşım yapmayı değil farklı bölümlerde metinlerin olmasını istedik. Böylece çeşitlilik Masal Oku platformunun önemli bir özelliği haline geldi. Çocuk masalları şeklinde metinlerin bulunduğu web sitemizde Güzel Sözler adıyla bir başlıkta mevcuttur ki burada ilgilenenler için deneme ve şiir olmak üzere iki kısım ilave edilmiştir. Hikaye Oku adresinde şiir, Hikaye, masal gibi muhtelif bölümler yer almaktadır. Ülkemizde bilinen ve sevilen Nasrettin Hocanın Fıkraları da Masal Oku platformunda okunabilecek bölümler arasındadır. İçerik olarak zengin bir konuma gelmesi adına gerekli işlemlerin yapıldığı internet sitemizin anasayfasından kategorilere kadar her bir köşesi için hassasiyetle çalışmalar gerçekleştirilmekte, fonksiyonel yapısını korumasına özen gösterilmektedir. Masal Oku platformunu güncel tutmakta bir diğer önem verdiğimiz husustur. Bu sebeple hem yeni metinlerin paylaşılması hem de mevcut sistemin gözden geçirilerek başlıkların düzenlenmesi üzerine çalışmalar şekillendirilmektedir.

3 Sınıf Hikaye Kitapları Okumayı seviyorsanız internet sitemizi ziyaret edebilir, dilerseniz hazırlamış olduğumuz diğer kategorileri inceleyebilirsiniz. Masaloku.com.tr adresini dizayn ederken karmaşık bir görüntüden uzak olmasına dikkat edilmiş, sitemizi ziyaret eden okurların aradıkları yazılara kolay ulaşması için içerikler bölümlere ayrılarak eklenmiştir. İnternet sitemizi tasarlarken önceliklerimizden bir tanesi yalnızca masal ve hikaye değil geniş kapsamlı bir platform olması adına yepyeni kategorilerle donatılması olmuş, buna yönelik uygulamalar yapılmıştır. Hikaye, deneme ve şiire ek olarak masal ve fıkra kısımlarının da görüntülenebildiği web sitemizin her bakımdan düzenli bir sisteme sahip olması amaçlanarak hareket edilmekte, yeni metinlerin paylaşılması için çalışılmaktadır. Hikaye, deneme veya şiir okumayı seviyorum diyenlerdenseniz sizi de bir tik uzağınızda bulunan internet sitemize bekliyoruz. Dini Hikayeler internet sitesi olarak önemsediğimiz konulardan biri de çocuklarımıza tarih bilinci kazandırmak. Bu nedenle Masal Oku internet sitemizde Gerçek Hikayeler adlı hikayeye yer vermiş bulunmaktayız. Neden tarih bilincinin kazandırılmasının bu kadar önemli olduğunu düşünmemizin nedenine gelirsek. Tarih kurgulanmış olaylar dizisi değildir gerçekten yaşanmış olaylardır. Gerçekten yaşanmış bu olayların yeni nesillere aktarılması ortak bir tarih ve tarih bilinci gelişmesine katkı sağlamaktadır. Aynı zamanda geçmiş geleceğin aynasıdır. İbretlik Hikayeler Tarihini bilmeyen gelecek hakkında yorumda bulunamaz. Ortak tarih dediğimiz öğe ise insan topluluğunun millet olmasına katkı sağlar. Ortak dil, ortak tarih, ortak dil, ortak kültür millet olmanın şartlarındandır.

Uyuyan Güzel hikayesini Masal Oku sitemizden okuyabilirsiniz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

Altın Kuş

Altın Kuş

Altın Kuş Bir zamanlar dünyanın en özel elma ağacına sahip bir kral varmış. Bu ağaç …

kurbaga-ile-okuz

Kurbağa ile Öküz

kurbaga-ile-okuz Bir zamanlar güzel bir gölette bir grup kurbağa yaşarmış. Birlikte yaşamaktan çok mutluymuşlar. Oyunlar …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elit. Aenean luctus Curabitur et, Donec suscipit porta.