3 Sınıf Hikayeler

kitap


Masal Oku içerisinde birbirinden güzel ve farklı içeriklere sahip bir platform olup siz değerli okurlar için yeni gönderileri eklemeye çalıştığımız web sitemizin adıdır. Sitemiz adından da anlaşılacağı gibi masal paylaşımlarına ev sahipliği yapmakta, bununla birlikte yalnızca bir konuya odaklanmak istemediğimizden ötürü kategoriler arasında hikayelere de yer verilmektedir. Hikaye okumayı seviyorsanız çeşitli içeriklerin bulunduğu Hikaye Oku başlığını inceleyebilir veya anasayfanın en altındaki panelden ilginizi çeken yazılara tıklayarak kolayca ulaşabilirsiniz. İnternet artık birçok noktadan ulaşılan bir araç haline gelmiş, araştırma, okuma, inceleme vb işlemleri bir telefon, tablet ya da bilgisayar aracılığıyla yapabilmeyi sağlamıştır. Bu doğrultuda kurduğumuz Masal Oku sitemiz masaldan hikayeye, denemeden şiire muhtelif bölümler ile birlikte şekillendirilmiştir. Çalışmalarımız yeni metinlerin eklenmesi adına devam etmekte, 3 Sınıf Hikayeler ve diğer kısımların düzenlemesi tarafımızca özenle gerçekleştirilmektedir. Geniş bir skalada ele aldığımız web sitemizin tasarımı üzerine gerek işlevsellik gerekse çeşitlilik konularına odaklanılmış, böylece Keloğlan Masalları, Nasrettin Hocanın Fıkraları, Peri Masalları ve deneme, şiir kategorileri ilave edilmiştir. Masal içeriklerine ek olarak Güzel Sözler başlığının da yer aldığı internet sitemizi ziyaret ederek sizde son gönderileri inceleyebilir, ilginizi çeken hikayeleri okuyabilirsiniz. Mevcut imkânları değerlendirerek Masal Oku platformunun başlangıçta olduğu gibi bugünde kendine özgü bir düzende okurlara sunulması hedeflenmektedir. Her bir bölüm kendi içerisinde bir sisteme göre hazırlanmakta, yeni paylaşımların dâhil edilmesi noktasında işlemlere yön verilmektedir. Masaloku.com.tr adresinde anasayfası fonksiyonel bir görünüm kazanması için tasarlanmış, popüler, rastgele ve son gönderiler olmak üzere üç ayrı kısmı bünyesinde barındıran bir pano yerleştirilmiştir. Sitemizi kurmaya karar verdiğimiz dönemdeki çalışmalarımız bugünde benzer şekilde sürdürülmekte, aynı özveri ve itina ile Masal Oku platformunun güncel kalması amacıyla hazırlıklara devam edilmektedir. Hikaye ve masalla birlikte farklı başlıkların bir araya getirildiği internet sitemizin daha iyi bir konuma gelmesi göz önünde bulundurduğumuz hususlar arasındadır. Bu sebeple içerik ekleme, anasayfanın düzenini koruma ve sitenin güncel kalması konularına yoğunlaşmaktayız. Web sitemize yönelik uygulamalar tarafımızca yapılarak yeni gönderilerin paylaşılması noktasında itinayla faaliyetler gerçekleştirilmektedir.

Dini Hikayeler platformunda farklı kategorilere yer vermek suretiyle çeşitliliği oluşturmayı hedefledik ve sitemiz için hazırlıklara bu doğrultuda başladık diyebiliriz. Geniş odaklı düşünerek işlemleri başlattığımız internet sitemiz bünyesinde bir yerine birden fazla kategorinin bulunması yönünde adımlar attık. Düşüncelerimiz kapsamında hangi bölümlerin ekleneceğine karar vererek anasayfanın yapılanmasına geçtik ve burada da yine düzenli bir görünümü hedefleyerek çalışmalar gerçekleştirdik. Genel görüntüsü itibariyle tertipli bir duruş sergilemesi amacıyla anasayfaya başlıkları bir şerit halinde yerleştirdik. İnternet sitemizi ziyaret ettiğinizde görebileceğiniz bölümler arasında Gerçek Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Masal Oku yer alıyor. Masal ile birlikte fıkra paylaşımlarına da yer verdiğimiz sitemizde aynı zamanda Hikaye Oku ile içinde deneme ve şiir gönderileri bulunan Güzel Sözler kısmı da bulunuyor.

En güzel çocuk hikayeleri ve Uyuyan güzel masalını ücretsiz okuyabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir