3 Yaş Çocuğu İçin Masallar

kitap okumak
kitap okumak

Masal Oku internet sitemiz bünyesinde farklı kategorilerin bulunması yönünde adımlar atılmış, birden fazla başlık bir araya getirilmiştir. Bu konudaki düşüncemiz sitemizin çeşitliliği yansıtması olduğundan sadece masal paylaşımı yapmak yerine diğer bölümlerinde yer alması sağlanmıştır. Masal Oku platformunu kurarken üzerinde durduğumuz hususlardan biri masal paylaşımlarına yer vermekti. Dolayısıyla buna göre kategoriler seçildi.

Ayrıca muhtelif bölümlerde içerik ekleme fikrimiz çerçevesinde başka hangi başlıkların ilave edileceği konusunda hazırlıklar yapıldı. Böylece web sitemiz farklı bölümler ve pek çok gönderiyi bünyesinde barındıracak şekilde dizayn edildi. Bu yazımızda internet sitemizde bulunan kategorilere değinmeye çalışacağız. Öncelikle masal ile başlayalım ve bu konuda eklediğimiz kısımlara değinelim. Web sitemizde incelenebilecek masal başlıkları keloğlan masalları ve prenses masalları şeklinde sıralanıyor. Aynı zamanda hikaye paylaşımı da yapıyoruz ve bunun içinde internet sitemiz içerisinde gerçek hikayeler, dini hikayeler ve ibretlik hikayeler kategorileri yer alıyor.

Hikaye ve masal gönderileriyle donattığımız web sitemiz bünyesinde eğitim, güzel sözler ve fıkra alanlarını da barındırmaktadır. Güzel sözler içinde deneme ve şiir alt başlıkları yer alırken fıkrada ise Nasrettin hoca fıkraları paylaşılmış durumdadır. Genel bir çerçeveden değerlendirdiğimizde Masal Oku adresinde masalın yanı sıra fıkradan şiire, denemeden hikayeye türlü içeriklere yer verilerek çalışmalar sürdürülmektedir.

Hazırlıklarımız web sitemizde bulunan kategorilere yeni yazı eklenmesi hususunda özenle devam etmektedir. Masal Oku platformunda bir konuya yoğunlaşıp içerik eklemek yerine muhtelif bölümlerde gönderileri okurlara sunmak amacıyla hareket ettik. Bu doğrultuda attığımız adımlarla kategorileri belirleyerek sitenin tasarımını gerçekleştirdik. Web sitemizin güncel kalmasını önemsiyoruz ve bunun için çalışıyoruz. Ayrıca sitenin düzenli, işlevsel bir görünüme sahip olması da yine göz önünde bulundurduğumuz hususlardan bir tanesi, bu sebeple gerekli işlemlerin yapılması üzerinde duruyoruz. Çeşitli başlıklardan oluşacak şekilde dizayn edilen Uyuyan Güzeladlı internet sitemiz içerisinde güzel içeriklerin olması adına çalışmalarımıza yön veriyoruz. Çocuğunuz masal okumak istediğinde internet sitemizi ziyaret ederek paylaşılan gönderileri inceleyebilir, son eklenen masallara bakabilirsiniz. Bundan sonraki süreçte de yeni içerik eklemek üzerine çalışmaya devam edeceğiz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan Bu, Krishna adında küçük bir çocuğun masalıdır. Krishna, babası ile birlikte küçük …

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında

Küçük Alice ve ablası, güneşli bir öğleden sonra parka gitmeye karar vermişler. Ablası kitap okumaya …

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

felis vel, et, commodo libero venenatis, vulputate,