3 Yaş Çocuğu Masal Kitapları

kitap
kitap

Masal Oku platformunu hazırlarken size güzel bir internet sitesi sunmak düşüncesiyle hareket ettik ve içerik olarak tek bir konudan ibaret olması yerine farklı kategorileri bünyesinde barındırmasına karar vererek çalıştık. Sitemiz isminden anlaşılacağı gibi başta masal paylaşımlarını içermektedir.

Çocuklar için, onların okuyabileceği, ilgilerini çekecek çeşitli masallara yer verdiğimiz web sitemizde geniş bir yelpazede gönderi paylaşımında bulunmak adına muhtelif kategorileri bir araya getirdik. Bunlardan bir tanesi eğitim adını taşırken bir diğeri güzel sözlerdir. Güzel sözler kısmı içinde deneme ve şiir başlıklarını bulabilirsiniz. Masal Oku platformunda yer verdiğimiz bir diğer bölüm ise fıkradır ki burada da Nasrettin hoca fıkraları vardır. Eğitim, masal, fıkra, deneme ve şiir kısımlarına ek olarak web sitemiz hikaye paylaşımlarını da içeriyor. Bu konuda sayabileceğimiz başlıklar ise şu şekilde; gerçek hikayeler, dini hikayeler, ibretlik hikayeler. Birbirinden ayrı türleri bir araya getirerek okurlara sunma düşüncesiyle çalışmalar gerçekleştirdiğimiz Masal Oku adresini sizde istediğiniz zaman ziyaret ederek hangi yazıları eklediğimiz görebilir, kategorileri gezebilirsiniz.

Keloğlan masallarından Nasrettin hoca fıkralarına, denemeden şiire ve hikayelere kadar geniş bir yelpazede içeriklerin bulunmasına önem verdiğimiz, bu kapsamda çalışmalar yaptığımız web sitemizin tasarımında ise sade, yalın bir görünümü tercih ettik. Masal Oku adresinde anasayfada kategorileri görebilir, merak ettiğiniz başlıkları inceleyebilirsiniz. Yıllar geçtikçe teknoloji alanında gelişmeler yaşandı ve bizlerde yeni telefon, tablet, bilgisayar modelleriyle tanıştık. Buna ek olarak internet bağlantısı sayesinde de dünyanın öbür ucundaki gelişmeleri takip etme, yazı okuma, araştırma yapma gibi işlemleri yapabiliyoruz.

Bizde internet sitemizi kurarken siz değerli okurlar için birden fazla kategoriyi bir araya getirdik ve içinde başta masal olmak üzere hikaye, şiir gibi ayrı türlerde gönderilerin paylaşılması konusunda çalışmalar gerçekleştirdik. Çocuğunuzla beraber masal okumak istediğinizde web sitemize gelebilir, paylaşılan masallara göz gezdirebilirsiniz. Masallar ve hikayelerle donattığımız internet sitemizin güncel kalmasını istiyor, bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kategorilere yeni gönderilerin ilave edilmesi konusunda hazırlıklara devam ediyor, ayrıca sitenin düzenli bir görünüme sahip olmasını önemsiyor, bu noktada işlemlerin yapılması üzerinde duruyoruz. Uyuyan Güzel masalı ve daha fazlasını sitemizde okuyabilirsiniz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan Bu, Krishna adında küçük bir çocuğun masalıdır. Krishna, babası ile birlikte küçük …

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında

Küçük Alice ve ablası, güneşli bir öğleden sonra parka gitmeye karar vermişler. Ablası kitap okumaya …

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

consectetur justo libero. porta. vel, elit.