3 Yaş Hikaye Kitapları

kitap okumak
kitap okumak

Masal Oku internet sitemizde masal ve hikaye sevenlere yönelik çeşitli paylaşımlar bulunmaktadır. Web sitemiz gerek kuruluş aşamasında gerekse daha sonraki düzenlemeler kapsamında özenle hazırlanmış, içerik olarak geniş bir yelpazede yazıların yer alması hedeflenmiştir. Çalışmalara ilk başladığımızda özen gösterdiğimiz hususlardan biri anasayfa ile birlikte kategorilerin belli bir düzende olmasıdır. Anasayfa üzerinde Keloğlan Masallarının yanı sıra hem güldüren hem düşündüren Nasrettin Hocanın Fıkralarına yer verilmiştir. Güzel masal ve hikayelere ev sahipliği yapmasını amaçladığımız web sitemizde ayrıca Güzel Sözler bölümü mevcuttur ki buradan deneme ve şiir kategorilerine erişilmektedir. Çocuk masalları ile birlikte denemeden fıkraya, masadan şiire birbirinden farklı başlıklar altında paylaşımların yer almasına çalıştığımız internet sitemizin güncel kalması bizim için önemlidir. Bu sebeple çalışmalarımız özveri ve dikkat ile sürdürülmekte, kategorilerin yeni yazılarla buluşması adına hazırlıklara yön verilmektedir. Masal Oku platformunu kurarken düşüncemiz içerik olarak zengin, görsellerle desteklenerek hazırlanmış bir site olmuş, buna yönelik adımlar atılmıştır. Çocukların okuyabileceği paylaşımların olmasına özen gösterilen internet sitemizde her kategoriye yönelik ayrı işlemler gerçekleştirilmekte, site yapısının düzenli olması sağlanmaktadır. Hikaye Oku kısmında da yine alt başlıklar ilave edilmiştir. Okumayı seviyorsanız ve hikayeler ilginizi çekiyorsa sizi de internet sitemize bekliyoruz. Gün içerisinde mola verdiğinizde, bir şeyler okumak istediğinizde Masal Oku sitemizi ziyaret ederek hem önceden eklenmiş olan yazıları hem de son ilave edilen metinleri inceleyebilirsiniz. Masaloku.com.tr platformunda güzel içeriklerin yer almasına çalışılmakta, yazılara kolay ulaşılması bakımından başlıkların düzenlenmesi ile ilgilenilmektedir. Anasayfa hazırlanırken dikkat ettiğimiz noktalardan biri üst kısımda kategorilerin yer alması, daha aşağılarda ise yazıların bir kısmının göründüğü bir panelin bulunması olmuştur. Sitemizi inceleyen bir birey üstte Hikaye Oku, Peri Masalları gibi yan yana bölümleri görebilir, en alt kısımda ise popüler, rastgele ve son gönderiler kısımlarının yer aldığı panele ulaşabilir. 3 Yaş Hikaye Kitapları platformunun genel yapısının düzenli bir görünüm sunması, metinlerin ilgili başlıklara görselleriyle birlikte eklenmesi üzerine hazırlıklara yön verilmekte, çalışmalarımız yeni hikaye ve masalların sitemize ilave edilmesi için devam etmektedir.

Dini Hikayeler adresinde hem çocukların hem de büyüklerin okuyabileceği içeriklerin bulunması yönünde adımlar attık ve hazırlıklarımızı bu çerçevede ilerlettik. Siz değerli okurlar için çeşitliliği yansıtmasını ve seçenekleri içermesini istediğimiz Gerçek Hikayeler web sitemizdeki kategorileri bu çizgide belirledik. Çalışmalarımız sitemizin kuruluşundan itibaren özenle devam etmektedir. İbretlik Hikayeler Sitemizde yer almasına karar verdiğimiz bölümlerin yerleştirilmesi konusunda da işlemleri itina ile sürdürdük ve tasarımın basit, sade ve kullanışlı olmasına dikkat ettik. Bu hususları göz önüne alarak yaptığımız düzenlemeler çerçevesinde sitemiz anasayfasında yer bulan bölümlerden birkaçı ise şöyle; peri masalları, keloğlan masalları, Nasrettin hocanın fıkraları. Çeşitliliğe verdiğimiz önem kapsamında yalnızca masal veya fıkra paylaşmak istemediğimiz için Uyuyan Güzel ile içinde deneme ile şiir içeriklerinin yer aldığı Güzel sözler kısımlarını da sitemize ekledik.

En güzel çocuk hikayeleri ve daha fazlası.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

Altın Kuş

Altın Kuş

Altın Kuş Bir zamanlar dünyanın en özel elma ağacına sahip bir kral varmış. Bu ağaç …

kurbaga-ile-okuz

Kurbağa ile Öküz

kurbaga-ile-okuz Bir zamanlar güzel bir gölette bir grup kurbağa yaşarmış. Birlikte yaşamaktan çok mutluymuşlar. Oyunlar …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dictum quis id massa ultricies Donec libero. mi, mattis pulvinar odio Donec