3 Yaş İçin Masal

kitap okumak
kitap okumak

Masal Oku adlı internet sitemizde birden fazla kategori ve çeşitli paylaşımların olmasını istediğimiz için bu kapsamda hareket ederek çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Adını Masal Oku olarak seçtiğimiz web sitemizde sadece masal olmasın, bununla birlikte değişik bölümlerde olsun diye düşünerek diğer kategorileri dâhil ettik. Öncelikle masallardan bahsedelim. Web sitemize geldiğinizde keloğlan masalları ile prenses masalları başlıklarını görebilirsiniz. Sıra geldi hikayelere. Gerçek hikayeler, dini hikayeler ve ibretlik hikayeler web sitemizde bulunan kategoriler arasındadır.

Masal ve hikaye başlıklarına ek olarak eğitim bölümünü de içeren web sitemiz aynı zamanda fıkra paylaşımlarını da bünyesinde barındırmaktadır ki burada Nasrettin hoca fıkralarını bulabilirsiniz. Masal, hikaye, eğitim, fıkra dedik. İnternet sitemizde birde Güzel Sözler başlığı mevcuttur ve içinde deneme, şiir kısımları yer almaktadır. Bizim hedefimiz çeşitliliği yansıtan bir platform tasarlamaktı ve bu çerçevede muhtelif bölümler bir araya getirildi. Okumayı seven biriyseniz internet sitemizdeki kategorileri gezebilir, son eklenen içerikleri inceleyebilir, dilerseniz yorum yazıp düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Masal okumayı seven çocuklar içinde güzel ve farklı masalların sitemizde yer alması noktasında çalışmalarımız devam etmektedir. Teknoloji alanında yaşanan gelişmeler ışığında bugün gerek telefon gerekse bilgisayar olarak birçok farklı modeli görebiliyoruz. Telefonların internet bağlantısı aracılığıyla da merak ettiğimiz ürünleri inceleyebiliyor, son gelişmeleri takip edebiliyoruz. Masal Oku platformunu hazırlarken içinde değişik kategorilerin olduğu bir internet sitesi tasarlamak düşüncesiyle hareket ettik. Bunun sonucunda da hem masal hem de hikaye ve diğer başlıkları bünyesinde barındıran bir internet sitesi kurduk.

Masal Oku adresinde çeşitli masalları bulabilirsiniz. İnternet sitemizle ilgili üzerinde durduğumuz hususlardan biri düzenli bir yapıya sahip olması bir diğeri ise güncelliğini korumasıdır. Dolayısıyla çalışmalarımızda bu doğrultuda ilerlemekte, web sitemizde bulunan kategorilere yeni metinlerin eklenmesi konusunda gerekli hazırlıklar yapılmaktadır. Okumayı seviyorsanız ve gün içinde bir şeyler okumak isterseniz internet sitemize uğrayabilir, içeriklere göz atabilirsiniz. Güzel ve farklı başlıkları içeren bir internet sitesi kurma fikriyle başladığımız çalışmalarımız neticesinde Uyuyan Güzel platformunu hazırlayarak siz değerli okurlara sunduk ve yeni yazı eklemek içinde çalışmaya devam ediyoruz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan Bu, Krishna adında küçük bir çocuğun masalıdır. Krishna, babası ile birlikte küçük …

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında

Küçük Alice ve ablası, güneşli bir öğleden sonra parka gitmeye karar vermişler. Ablası kitap okumaya …

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

libero consectetur ipsum id, elit. risus vel, commodo amet, ultricies