3 Yaş İçin Masallar

kitap
kitap

Masal Oku Keloğlan masalları ve daha birçok masal ile birlikte hazırlayarak okurlara sunmuş olduğumuz internet sitemizde sizin için yeni yazıların eklenmesi noktasında çalışmalarımız devam etmektedir. Web sitemizi kurma aşamasında arzu ettiğimiz gibi bir platform hazırlamak adına bazı detaylara önem vererek hareket etmeyi tercih ettik. Nedir bu detaylar sorusunu cevaplayacak olursak önceliklerimizden birisi düzenli bir platform olmuştur zira eklenecek olan metinlerin belli bir düzende yerleştirilmesi okurlar için kolaylık sağlayacaktır. Genel manada değerlendirerek güzel ve güncel bir site kurma düşüncemiz paralelinde çalışmalarımızla siteye eğitim, gerçek hikayeler, dini hikayeler şeklinde kategorilerde ilave edilmiştir. Çalışmalarımız kapsamında sizlere en iyi şekilde okuma deneyimi sunacak, farklı kategorilerin bir araya geldiği, hem güzel hem de güncel bir platform sunmak üzere işlemler gerçekleştirilmiş, bunun neticesinde de Masal Oku sitemiz kurulmuştur. İbretlik hikayeler ve kısa masallar şeklinde içerik paylaşımı yapmaya da gayret gösterdiğimiz web sitemizi istediğiniz zaman ziyaret edip siz değerli okurlar için eklemiş olduğumuz metinleri inceleyebilir, başlıkları gezebilirsiniz. Bizim hedefimiz her zaman için sitenin belli bir çizgide ilerlemesidir, bu sebepledir ki hazırlıklarımızı belirlediğimiz ilkeler doğrultusunda sürdürmeye çalışıyor, Masal Oku platformunun kullanışlı bir yapıya sahip olması adına elimizden geleni yapıyoruz. Sitemiz hakkında bize ulaştırmak istediğiniz önerileriniz varsa yorum kısmı aracılığıyla tarafımızla irtibata geçebilirsiniz. Aynı şekilde sitede paylaşılan gönderilerin altına da yorum olarak düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Genel görüntüsüne özen gösterdiğimiz, paylaşımlara görsel ilave ederek hedeflenen hususlar doğrultusunda çalışma planımızı sürdürdüğümüz web sitemize davetlisiniz. Çocuğunuz masal mı okumak istiyor, siz fıkra okumayı mı seviyorsunuz? Fıkra, şiir, hikaye, masal hepsi birbirinden ayrı bölümlerde eklenen yazılara sitemiz üzerinden kolayca ulaşmanız mümkündür. İnternet sitemizi kurarken düşüncelerimiz özenli bir çalışma süreci yürütmekti ki bu durum şimdide devam etmekte, dikkatle hazırlanan yazılar paylaşılmaktadır. İlerleyen süreçte de web sitemizi daha iyi bir konuma ulaştırmak amacıyla işlemlerimize yön vermek, çalışmalarımızı her zaman olduğu gibi itina ile sürdürmek ve sizler için birbirinden güzel metinleri Masal Oku platformuna ilave etmek istiyoruz, dolayısıyla da bunun için çalışıyoruz.

- Mustafa Yakut

Avatar
Türkiye'deki tüm öğrencilere ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına - Eğitime dair bilgiler ve çocuk masalları hakkında yararlı olacağımızı düşünerek kaliteli içerikler üretip, fark yaratmayı düşünerek https://masaloku.com.tr sitesini yayına aldık.

Ayrıca kontrol et

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir