3 Yaş Masal Kitapları

kitap okumak
kitap okumak

Masal Oku internet sitemiz içerisinde birden fazla kategori yer almaktadır. Sitemizi kurarken düşündüğümüz konulardan bir tanesi tek bir alana yoğunlaşmak yerine birbirinden farklı başlıklarda yazıların paylaşılması olmuş, bu doğrultuda hazırlıklar şekillendirilerek hangi kategorilerin ekleneceği üzerinde durulmuştur. Çalışmalar aynı zamanda anasayfa düzeni içinde sürdürülmüş ve kategorilerin yerleşme düzeni ile ilgilenilerek sitenin işlevsel bir görünüm kazanması sağlanmıştır. Masal ile birlikte hikaye içeriklerinin de olduğu web sitemizde ayrıca Keloğlan masalları ve Nasrettin Hocanın fıkraları da şeklinde iki bölüm daha mevcuttur. Web sitemizi kurarken bazı detayları göz önünde bulundurmaya gayret ettik ve genel yapısı itibariyle çeşitliliği yansıtmasını istedik. Dolayısıyla hazırlıklarla bu çerçevede ilerletildi ve peri masalları, çocuk masalları gibi bölümlerin yer aldığı bir platform dizayn edildi. Fonksiyonel yönüne odaklanarak hareket ettiğimiz internet sitemizde kategori çeşitliliği sağlayarak zengin bir içerik oluşturmayı hedefledik. Hikaye Oku başlığı ile birlikte Güzel Sözler bölümü de yine web sitemizde incelenmesi mümkün olan kısımlardan bir tanesidir. Güzel Sözler başlığı altında deneme ve şiir içeriklerinin paylaşılmasına çalışılmaktadır. Özverili çalışmalarımız çerçevesinde web sitemizin her zaman güncel kalarak yapısını koruması, bir bütünlük içinde olması ve kategorilere yeni yazıların eklenmesi hususlarında işlemler tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Farklı başlıklar ile geniş bir yelpazede içerikleri okurlara sunmayı hedeflediğimiz web sitemizin çok yönlü olması da üzerinde durduğumuz bir başka detaydır. Hikaye okumayı seviyorsanız ve deneme ve şiir kategorileri ilginizi çekiyorsa sizi de bir tık uzağınızda bulunan web sitemize bekliyoruz. Masaloku.com.tr adresinde birbirinden farklı başlıklar bir araya getirilerek okurlara seçeneklerin sunulması hedeflenmiş, yazılarda ilgili kategorilere eklenerek işlevsel bir web sitesi oluşturmak üzere çalışmalar yapılmıştır. Gün içinde istediğiniz zaman diliminde internet sitemizi ziyaret ederek hikaye, deneme veya şiir okuyabilir, dilerseniz son eklenen yazılara bakabilirsiniz. Ayrıca anasayfanın alt kısmında bulunan popüler, rastgele ve son gönderiler şeklinde üç kısımdan meydana gelen panel aracılığıyla da metinlere kolayca ulaşabilirsiniz. Web sitemizi güncel tutarak yeni içeriklerle zenginleştirmek noktasında çalışmalarımıza devam ederken 3 Yaş Masal Kitapları platformunu geliştirmekte hedeflerimizden bir tanesidir.

Dini Hikayeler Web sitemizde başta çocuk masalları paylaşımlarının bulunduğunu söyleyelim ki buna uygun birden fazla başlık mevcut, şimdi onları sayalım. Gerçek Hikayeler, içinde Keloğlan’ın Değirmeni ve Keloğlan’ın Arkadaşı dâhil olmak üzere çeşitli gönderiler yer alan keloğlan masalları, nüktedan fıkralarıyla Nasrettin hocanın fıkraları İbretlik Hikayeler web sitemizde bulabileceğiniz bölümler arasındadır. Genel olarak bakıldığında seçenekleri barındırması amacını taşıdığımız web sitemizde ayrıca Masal Oku ve Güzel Sözler kısımları vardır. Güzel Sözleri incelediğinizde ise deneme ve şiir alt başlıklarını görebilirsiniz. Kitap okurken yeni kelimeler öğrenilir, kelime dağarcığı gelişir. Ve kitapları bugün kitapçıların yanı sıra kütüphanelerde de bulabilmekteyiz. Bizde web sitemizin bir tane yerine değişik kategorilerden oluşarak okurlara seçenek sunmasını hedeflediğimizden dolayı bu yönde adımlar atarak işlemlerimizi tamamladık. En güzel çocuk masalları ve Uyuyan Güzel masalı için sayfamızı ziyaret etmeye ne dersiniz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

Altın Kuş

Altın Kuş

Altın Kuş Bir zamanlar dünyanın en özel elma ağacına sahip bir kral varmış. Bu ağaç …

kurbaga-ile-okuz

Kurbağa ile Öküz

kurbaga-ile-okuz Bir zamanlar güzel bir gölette bir grup kurbağa yaşarmış. Birlikte yaşamaktan çok mutluymuşlar. Oyunlar …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

venenatis, at elementum tempus et, facilisis