4 Yaş Çoçuk Masalları Kısa

kitap
kitap

Masal Oku adlı internet sitemiz için yaptığımız çalışmalarda çeşitliliği yansıtması düşüncesi doğrultusunda hareket ettik. Web sitemizi oluştururken genel yapısında birden fazla kategorinin bulunması yönünde aldığımız karar neticesinde seçimleri yaptık. Tasarım konusunda sadeliği tercih ederken hangi başlıkların siteye ekleneceği üzerinde durduk.

Sitenin adından anlaşılacağı üzere masal paylaşımları ile buluşturduğumuz Masal Oku platformunda aynı zamanda başka bölümlerinde olmasını istedik. Böylece hem masal hem de diğer kategorilerle bir düzen oluşturarak web sitemizi dizayn ettik. Önceliklerimiz arasında çocuklar için masallar paylaşmak yer almaktaydı ve buna ek olarak diğer başlıklarla da web sitemizi buluşturmak için hazırlıklar gerçekleştirdik. Sonuç itibariyle belirlediğimiz kategorileri siteye dâhil edip içeriklerin eklenmesi ile ilgilendik. Masal Oku platformunda masal için ayırdığımız bölümlerden bahsedelim. Keloğlan masalları ve prenses masalları web sitemizde incelenmesi mümkün olan kısımlar arasında bulunurken hikaye paylaşımlarına yer verdiğimizi de belirtmek isteriz. Gerçek hikayeler, dini hikayeler ve ibretlik hikayeler web sitemiz bünyesinde yerini alan başlıklardandır.

Tabi ki çalışmalarımız bu kadarla bitmedi ve internet sitemizde geniş bir yelpazede gönderi paylaşabilmek adına güzel sözler, eğitim ve fıkra bölümlerini de ilave ettik. Burada belirtmek istediğimiz detaylarsa güzel sözlerde deneme ve şiirlerin, fıkrada Nasrettin hoca fıkralarını paylaştığımızdır. Çocukların ilgisini çekecek masallar arasında ülkemizde bilinen, okunan keloğlan masallarını da web sitemizde bulabilirsiniz. Güncel yönünü korumak adına çalışmalar gerçekleştirdiğimiz web sitemiz masaldan şiire türlü gönderileri bünyesinde barındıracak şekilde tasarlanmıştır. Masal Oku adresinde yer alması için belirlenen kategorileri anasayfa üzerinde üst kısma konumlandırmış bulunuyoruz.

Okumayı seviyorsanız birbirinden farklı bölümleri bir araya getirdiğimiz web sitemizi ziyaret etmeye ne dersiniz? Masallar, hikayeler, şiirler ve daha birçok paylaşımın yer alması amacıyla çalışmalarımıza devam ettiğimiz internet sitemizin düzenli bir görünüme sahip olmasına da önem veriyoruz. Uyuyan Güzel platformunda tek bir konuya odaklanıp buna göre paylaşım eklemek yerine değişik bölümlerin bir arada olmasını hedefledik ve hazırlıklarımızı bu çerçevede ilerlettik. Muhtelif başlıklardan oluşacak şekilde hazırladığımız internet sitemize yeni içerik ekleme hususunda itinayla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan Bu, Krishna adında küçük bir çocuğun masalıdır. Krishna, babası ile birlikte küçük …

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında

Küçük Alice ve ablası, güneşli bir öğleden sonra parka gitmeye karar vermişler. Ablası kitap okumaya …

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

pulvinar fringilla at ut dolor. consectetur tristique