4 Yaş Masalları

kitap
kitap

Masal Oku platformunda farklı kategorilerin bulunması üzerine çalışmalar yapılmış, bu kapsamda hangi başlıkların ekleneceği üzerinde durulmuştur. Web sitemiz bünyesinde sadece masal değil aynı zamanda muhtelif bölümlerinde olması hedeflenerek bu yönde çalışmalar gerçekleştirilmiştir. Çeşitliliği yansıtması istediğimizden dolayı Masal Oku platformunda yer alması için birden fazla kategori belirlenmiştir.

Genel görüntüsünü değerlendirdiğimizde web sitemizde birçok gönderinin paylaşıldığını, masalla birlikte farklı başlıkların olduğunu görüyoruz ki bizim çalışmaya başlarken ki hedefimiz buydu. Hazırlık sürecinde sitenin tasarımı konusunda da sadeliğe özen göstererek çalıştık. Kategoriler anasayfanın üst kısmında konumlandırıldı ve yazılar ilgili kategorilere eklendi. Şimdi birazda internet sitemize eklemiş olduğumuz kategorilere değinelim. Masal Oku platformu adından da anlaşılacağı üzere masal paylaşımlarını bünyesinde barındırmakta, bu alanda keloğlan masalları ve prenses masalları bölümleri sitemizde bulunmaktadır.

Bunun haricinde hikayelerinde paylaşılması yönünde adımlar atılmış, gerçek hikayeler, dini hikayeler ve ibretlik hikayeler başlıkları site içerisine dâhil edilmiştir. Web sitemizi ziyaret eden bireylerin inceleyebileceği diğer kısımlar ise güzel sözler, eğitim ve fıkradır. Güzel Sözler içerisinde deneme ve şiir alt başlıkları bulunurken fıkra tarafında Nasrettin hoca fıkraları mevcuttur. Yapılan hazırlıklarla birlikte web sitemiz hikayeden masala, şiirden fıkraya türlü içeriklerin bir arada olduğu bir platformdur. Bizimde çalışmalarımız gerek masal gerekse diğer kategorilerin yeni yazılarla buluşması yönünde sürüyor ve siz değerli okurlara güzel, işlevsel bir internet sitesi sunmayı amaçlıyoruz.

Okumayı seviyorsanız Masal Oku internet sitemizde birçok başlık ve gönderiyi bulabilir, inceleyebilirsiniz. Başta çocukların ilgisini çekecek, okuyabilecekleri çeşitli masallarla süslemiş olduğumuz Masal Oku adresinde bunun yanı sıra hikayelerin paylaşılmasına da çalışılmaktadır. Belirlenen ve web sitemize eklenen kategorilerin düzenli bir görünüme sahip olması, ayrıca sitenin güncel kalması gibi hususlarda gerekli işlemlerin yapılması üzerinde durularak hazırlıklara devam edilmektedir. İstediğiniz zaman ziyaret edebileceğiniz web sitemizin güzel paylaşımları içermesi adına bizde Masal Oku platformunu kurduğumuz günden itibaren itina ile çalışıyoruz. Masal, hikaye, fıkra şeklinde sıralanan muhtelif kategorilerden meydana gelen internet sitemize yeni yazıların ilave edilmesi konusunda da itina ile çalışmayı sürdürmekteyiz. Uyuyan Güzel masalı ve daha fazlasını sitemizde okuyabilirsiniz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan Bu, Krishna adında küçük bir çocuğun masalıdır. Krishna, babası ile birlikte küçük …

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında

Küçük Alice ve ablası, güneşli bir öğleden sonra parka gitmeye karar vermişler. Ablası kitap okumaya …

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

justo accumsan Nullam ut massa elementum quis porta. sem, mi, leo