5 6 Yaş Hikayeleri

kitap okumak
kitap okumak

Masal Oku adlı internet sitemizde çocuklar için güzel masalların yer alması konusunda hazırlıklar yaptık. Genel olarak baktığımızda içerik paylaşımı hususunda geniş bir yelpazede çalışmaları sürdürmek istediğimizden dolayı buna göre kategori tercihlerini gerçekleştirdik. Bugün sitemizi incelediğimizde gördüğümüz bölümlerden biri eğitim olup sayabileceğimiz diğer başlıklardan biride keloğlan masalları adıyla Masal Oku adresine eklenmiştir.

Aradan geçen yıllar zarfında teknoloji alanında gelişmeler yaşanmış, yeni telefon modelleri, bilgisayarlar, tabletler piyasaya sürülmüştür. İnternete de daha kolay bağlanıldığını göz önünde bulundurduğumuzda mail atmak, konu araştırmak, yazı, şiir okumak gibi yapılabilen işlemleri sayabiliriz. Bunu değerlendirme kapsamına alarak başladığımız çalışmalar çerçevesinde internet sitemizi birden fazla kategori ile hazırlamak istedik. Kısa masallar ile birlikte prenses masalları, peri masalları bölümlerini de bünyesinde barındıracak şekilde dizayn ettiğimiz Masal Oku platformunda fıkra kısmı da mevcuttur.

Fıkra okumak isteyenler için Nasrettin hoca fıkraları web sitemizde paylaşılan içerikler arasındadır. İnternet sitemizi kurarken tasarım hususunda da belli detaylara değinerek hareket ettik ve yalın bir görünümü ön planda tutarak dizaynı tamamladık. Anasayfa içinde yine özenle çalışmalar yaptık ve kategorilere kolayca ulaşılması için belirlenen başlıkları üst kısma konumlandırdık. Minik bireylerin okuması için çeşitli masalları bir araya getirdiğimiz web sitemizde buna ek olarak Güzel Sözler kısmında deneme ve şiir alt başlıkları yer almaktadır.

Masal, fıkra okumayı düşünürseniz istediğiniz zaman web sitemizi ziyaret ederek mevcut kategorileri gezebilir, son paylaşımlara bakabilir, okuma yapabilirsiniz. Güncel kalması konusuna odaklanarak çalışmalar gerçekleştirdiğimiz internet sitemizde masaldan fıkraya, denemeden şiire muhtelif bölümler yer alırken, bu kategorilerin düzenlenmesinden yeni yazıların ilave edilmesine kadar çeşitli hususlarda işlemler sürdürülmektedir. İnternet sitemize geldiğinizde anasayfa üzerinden merak ettiğiniz kategorilere ulaşabilirsiniz. İşlevsel bir web sitesi kurmak isteyerek hareket ettiğimiz çalışmalarımız çerçevesinde Masal Oku platformunun tertipli bir görünüme sahip olması açısından da gerekli adımları attık. İlk kurduğumuz zamandan bugüne dek sitemizle ilgili çalışmalarımızı itina ile sürdürme gayreti içerisindeyiz. Gerek düzenin korunması gerekse yeni gönderilerin kategorilerle buluşturulması konularında hazırlıklarımızı sürdürdüğümüz Masal Oku platformunu ziyaret ederek sizde paylaşılan yazıları inceleyebilirsiniz. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan Bu, Krishna adında küçük bir çocuğun masalıdır. Krishna, babası ile birlikte küçük …

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında

Küçük Alice ve ablası, güneşli bir öğleden sonra parka gitmeye karar vermişler. Ablası kitap okumaya …

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dictum efficitur. felis mattis sem, Aenean ut adipiscing luctus leo. Phasellus