5 Yaş Masal Kitapları

kitap
kitap

Masal Oku web sitemizin kuruluş aşamasında hangi başlıkların ekleneceği ve paylaşımlar üzerine düşünülerek bir tablo oluşturulmuş, ardından anasayfa düzeninin nasıl olacağı konusuna geçilmiştir. İnternet sitemizde hikayeden masala, fıkradan güzel sözlere geniş bir yelpazede gönderilerin olmasına özen gösterilerek hazırlıklara başlanmıştır. Masal Oku ile birlikte muhtelif bölümlerin bulunması yönünde yapılan çalışmalar sonucunda içerik bakımından zengin bir web sitesi oluşturulmuştur. Çocukların okuyabileceği gönderilerin yer aldığı internet sitemizi ziyaret ettiğinizde anasayfa üzerinden kategorilere kolaylıkla ulaşabilir, son eklenen içeriklere göz gezdirebilirsiniz. 5 Yaş Masal Kitapları başlığının yanındaki Güzel Sözler kısmında ise deneme ve şiir olmak üzere iki ayrı bölüme yer verilmiştir. Masal Oku platformunun güncel kalması için çalışmalarımız itina ile sürdürülmekte, yeni içeriklerin paylaşılması adına gerekli düzenlemeler tarafımızca yapılmaktadır. Masal paylaşımlarına ek olarak hikaye ve Nasrettin Hoca Fıkraları şeklinde kategorilerin incelenmesinin mümkün olduğu internet sitemizin en alt kısmında siz değerli okurlar için ayrı bir panel hazırlanarak buraya popüler gönderiler, rastgele gönderiler ve son gönderiler şeklinde üç başlık dâhil edilmiştir. Masal Oku platformunun içindeki kısımların düzenli bir görünüme kavuşması yönünde hazırlıklarımız sürerken farklı paylaşımların olması adına çalışmalara yön verilmektedir. Aynı zamanda internet sitemizin her zaman işlevsel bir görünüme sahip olması noktasında devam etmekte, sitemizi ziyaret eden bireylerin içeriklere hızlı ve kolay bir şekilde ulaşması hedeflenmektedir. Masal Oku platformu tasarlanıp kategorilerin eklenmesi tamamlandıktan sonra ne gibi yeni düzenlemeler yapılabilir düşüncesi üzerinde durulmuştur. Bundan sonraki süreçte de aynı şekilde itina ile çalışılarak internet sitemize yeni hikaye ve masalların eklenmesi için hazırlıklar sürdürülecektir. Hikaye okumayı seviyorsanız birbirinden güzel paylaşımlar internet sitemizde sizleri bekliyor. Masal Oku adresinde hem hikaye okuyabilir hem de yeni neler paylaşılmış görebilir, inceleyebilirsiniz. Masaloku.com.tr adlı internet sitemizi ziyaret ettiğiniz zaman bu panel üzerinden hızlı bir şekilde son eklenen paylaşımlara ulaşabilirsiniz. Çalışmalarımız kapsamında internet sitemizi kurduğumuz ilk günden bu yana gerek içeriklerin ilave edilmesi gerekse bölümlerin düzenlenmesi ile ilgilenilmiştir. Web sitemizden birden fazla kategoriyi bünyesinde barındırarak okurlar için seçenekler sunmaktadır.

Sitemizde hem çocuklar hem de büyüklerin okuyabileceği paylaşımların bulunması için yaptığımız çalışmalar çerçevesinde Gerçek Hikayeler platformunda tasarımın basit ve rahat bir yapı sunmasını amaçladık. İbretlik Hikayeler  ile beraber birçok gönderinin olduğu sitemizde şiir sevenlere şiir, deneme ve hikaye sevenler için içerikler bulunmaktadır. Web sitemizi istediğiniz zaman ziyaret ederek ilginizi çeken yazıları okuyabilir, dilerseniz okuduğunuz metinlerin altına düşüncelerinizi yazarak bizimle paylaşabilir, sitemizi geliştirmemiz için katkıda bulunabilirsiniz. Dini Hikayeler adresinde birbirinden güzel içeriklerin yer almasına çalışıyor, bunun için gerekli adımları atıyoruz. Masal Oku sitemizin anasayfasında başlıkların kolay bulunabilmesi için konumlandırmaya dikkat ettik ve dizaynı özenle yaptık. Deneme, hikaye veya şiir okumayı seviyorsanız sizi de web sitemize davet ediyoruz. İnternet sitemizde farklı bölümler bulunmakta, çalışmalarımızda yeni içerikler ekleme hususunda sürmektedir.

Uyuyan Güzel masalları ve daha fazlası için https://masaloku.com.tr sitemizi takipte kalınız.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Ortalama Puan / 5. Oy Sayısı:

Faydalı, Sağlıklı Bir Site Olabilmemiz İçin Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşabilir Misiniz?

Hadi Beraber Yazımızı Geliştirelim!


Ayrıca kontrol et

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz

Kaz Çobanı Prenses Kız

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz Bir zamanlar büyük bir ülkenin kralı ölmüş ve kraliçesini, kızını ardında bırakmış. Birde prensesi …

Tembel Eşek

Tembel Eşek

Bir zamanlar küçük bir köyde bir tüccar yaşarmış. Para kazanmak için çeşitli malların ticaretini yaparmış. …

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir