5 Yaş Masalları

kitap okumak
kitap okumak

Masal Oku platformunda farklı kategorilere yer verilerek çeşitlilik hedeflenmiş, başta çocukların okuyabileceği masalları içeren bölümler olmak üzere birden fazla başlığa yer verilmiştir. İnternet sitemize yönelik hazırlıklarımız esnasında sadece masal konusunda paylaşım yapmak yerine diğer kısımları da ilave ederek geniş bir yelpazede içerikleri okurlara sunma düşüncesiyle hareket edilmiş, bu çerçevede kategori seçimleri yapılmıştır.

Muhtelif başlıkların bir araya getirildiği internet sitemizde çocuklar için güzel masalların paylaşılması yönünde adımlar atılmakta, ayrıca diğer kategorilerinde yeni yazılarla buluşturulması için çalışmalara yön verilmektedir. Masal Oku internet sitemizi tasarlarken sade bir görünüm tercih edilerek işlemler tamamlanmış, belirlenen başlıklar site bünyesine dâhil edilerek içeriklerin eklenmesine başlanmıştır. Web sitemiz bünyesinde çocuk masalları eklenen başlıkları barındırmaktadır ki bunları keloğlan masalları ve prenses masalları olarak sıralayabiliriz. Genel bir kapsamda düşünerek internet sitemize yeni kategoriler eklemek adına yaptığımız çalışmalar ile hikaye alanında gerçek hikayeler, dini hikayeler ve ibretlik hikayeler kısımları ilave edilmiştir.

Fıkra alanında Nasrettin hoca fıkralarına yer verdiğimiz internet sitemiz ayrıca eğitim ve güzel sözler başlıklarına da ev sahipliği yapmaktadır. Güzel sözler bölümünde deneme ve şiir kısımları mevcut olup paylaşımlar yapılmış durumdadır. Böylelikle baktığımızda gerçekleştirilen hazırlıklar neticesinde Masal Oku adresinde masaldan şiire, denemeden fıkraya türlü içeriklerin yer alması sağlanmış olup çalışmalarımız yeni gönderilerin eklenmesi hususunda devam etmektedir. İnternet ile bugün birçok işlemi daha kolay halledebiliyoruz.

Dolayısıyla bizde bir internet sitesi kurarak siz değerli okurlar için güzel paylaşımlar eklemek istedik. Web sitemizde çocuklar için masalların yanında deneme, şiir, fıkra gibi gönderilerde bir araya getirildi. Masal Oku platformu için sitemizi kurduğumuz günden itibaren dikkatle çalışmalar gerçekleştirilmekte, işlevsel ve düzenli bir yapıda kalması adına gerekli işlemlerin yapılması üzerinde durulmaktadır. Ayrıca internet sitemizin güncelliğini koruması içinde hazırlıklarımız sürmektedir. Web sitemize eklediğimiz kategorilere yeni metinlerin ilave edilmesi hususunda çalışmaya devam ediyoruz. Sizde istediğiniz zaman internet sitemize gelerek hangi gönderilerin yer aldığını görebilir, kategorilere göz gezdirerek okuma yapabilir, dilerseniz yorum bırakabilirsiniz. Uyuyan Güzel platformu masallarla birlikte birçok gönderiyi içermektedir.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan Bu, Krishna adında küçük bir çocuğun masalıdır. Krishna, babası ile birlikte küçük …

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında

Küçük Alice ve ablası, güneşli bir öğleden sonra parka gitmeye karar vermişler. Ablası kitap okumaya …

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

id nec consequat. leo. tempus libero. neque. diam ut at