6 Yaş Hikaye Kitapları Oku

kitap

Masal Oku web sitemizde birbirinden farklı gönderilere yer verilmektedir. Paylaştığımız yazıların her biri ilgili kategorilere yerleştirilerek çeşitliliğin oluşması sağlanmaktadır. Konuyla ilgili en başa dönersek, internet sitemizi kurmaya karar verdiğimizde içinde hangi bölümlerin yer alacağına dair düşünceler geliştirdik ve birden fazla kategorinin bulunmasını istediğimiz yönünde bir sonuca vardık. Baktığımız zaman web sitemiz bünyesinde masal ile birlikte değişik yazıların bulunduğunu görmekteyiz. Bunlar neler diye soracak olursak başta hikayeler geliyor. Bu noktada diğer başlıkların hangileri olduğundan bahsedebiliriz. Peri masalları şeklinde bir kısmın olduğu web sitemizde aynı zamanda keloğlan masalları, Nasrettin hocanın fıkraları ve Dini Hikayeler bölümleri mevcuttur. İnternet sitemize geldiğinizde anasayfa üzerinde bu kategorileri görebilirsiniz. Çalışmalarımız temelinde üzerinde durduğumuz konu başlıklarından biri anasayfanın düzeni olmuş, belirlenen bölümlerin yerleştirilmesi işlemi sistemle uyumlu olacak şekilde tamamlanmıştır. Karışık ve düzensiz bir yapıdan uzak olması adına tertipli bir görünüme kavuşması için sitemize yönelik uygulamalar gerçekleştirilmiştir. Gerçek Hikayeler bulunan internet sitemizde hem küçüklere hem de büyüklere yönelik metinlerin paylaşılmasına çalışılmaktadır.

kitap okumak

İbretlik Hikayeler platformunda birde Güzel Sözler kısmı bulunmaktadır ki burada deneme ve şiir içerikleri görüntülenebilmektedir. Okumayı seven biriyseniz, gün içinde okumak için zaman ayırıyorsanız internet sitemize uğrayabilirsiniz. İçinde hikayeden şiire, denemeden masala birçok gönderinin yer aldığı sitemize yeni paylaşımların ilave edilmesi noktasında çalışmalarımız sürmektedir. Web sitemize genel bir çerçeveden baktığımızda çeşitlilik görmek istediğimiz için birden fazla kategoriyi dâhil ettik. Masal Oku platformuna dair ilgilendiğimiz detaylardan bir tanesi güncelliğini koruması olmakta, bu kapsamda gerekli işlemlerin yapılması üzerinde durulmaktadır. İnternet sitemize istediğiniz zaman gelerek kategorileri gezebilir, anasayfa üzerinde paylaşılan gönderileri inceleyebilir, ilginizi çeken yazıları okuyabilirsiniz. https://masaloku.com.tr adresini geliştirmek, daha iyi bir seviyeye gelmesini sağlamak amacıyla çalışmalarımız sürmektedir. Web sitemizde okumuş olduğunuz metinlerin altına yorum bırakarak bizimle görüş ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz. Masaldan hikayeye, denemeden şiire muhtelif bölümleri bünyesinde barındıracak şekilde dizayn edilen web sitemizde yeni içeriklerin paylaşılması yönünde hazırlıklar gerçekleştirilmekte, anasayfanın düzenli bir görünüme sahip olması bakımından gerekli düzenlemelerin yapılması ile ilgilenilmektedir.

Uyuyan Güzel web sitemizi oluştururken sizin için güzel bir site nasıl hazırlayabiliriz sorusunun yanıtını aradık ve bulduğumuz cevapları düşüncelerimiz ile birleştirerek dizayna başladık. Genel olarak geniş bir çerçeveden web sitemizi ele aldığımızda farklı bölümler ve içeriklerle donatılmış olduğunu görmekteyiz. Bu da haliyle bir çeşitlilik meydana getiriyor ki hedefimiz bu şekildeydi. Tabi birde kaliteli içerikler eklemek vardı ki buna göre de hala çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hikaye ve çocuk masalları olarak içerik konusuna giriştikten sonra diğer kategorilerde bunu izledi ve ortaya birbirinden değişik başlıklardan oluşan bir web sitesi çıktı. İnternet sitemizde genel olarak bir özet geçmemiz gerekirse öncelikle masallar mevcut diyelim. Çünkü önceliğimiz çocukların masallarla buluşmasıydı ve başlıklarımızı da bu yönde belirledik. Daha sonra ise web sitemizdeki konular hikaye oku, güzel sözler, peri masalları, keloğlan masalları, Nasrettin hoca fıkraları şeklinde sıralanmaktadır.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

Altın Kuş

Altın Kuş

Altın Kuş Bir zamanlar dünyanın en özel elma ağacına sahip bir kral varmış. Bu ağaç …

kurbaga-ile-okuz

Kurbağa ile Öküz

kurbaga-ile-okuz Bir zamanlar güzel bir gölette bir grup kurbağa yaşarmış. Birlikte yaşamaktan çok mutluymuşlar. Oyunlar …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

accumsan ut elementum ut felis ut