6 Yaş Masal Kitapları

kitap okumak

Masal  adresinde birçok başlığı bir arada bulabilirsiniz. Web sitemizi kurmaya başladığımızda konu olarak tek bir tane seçmek istemedik ve çeşitlilik olması bakımından muhtelif bölümlerin bir araya gelmesi yönünde karar alarak bunu uygulamaya geçirdik. İnternet sitemiz hem masal hem de hikaye gönderilerine ev sahipliği yapan bir platform olmasının yanı sıra farklı kategorileri de bünyesinde barındıracak şekilde tasarlanmıştır. Sitemize geldiğinizde görüntüleyebileceğiniz kısımlar arasında peri masalları, keloğlan masalları ve Nasrettin hocanın fıkraları yer almaktadır. Tüm bunlar bizim için yine de yeterli olmadığından siz değerli okurlar için Uyuyan Güzel ve Dini Hikayeler de kısımlarını da sitemize dâhil ettik. Güzel Sözler içinde ise deneme ve şiir sevenler için gönderilere yer verdik. Genel görüntüsüne bakıldığında karmaşık bir düzenden uzak, tertipli bir web sitesi olmasını istediğimiz Masal Oku platformunun anasayfası da bu düşünceyle dizayn edilmiş, belirlenen bölümler üst tarafa bir şerit halinde yerleştirilmiştir. Sitemize dair üzerinde durduğumuz konu başlıklarından biride güncel yapısını korumasıdır. Bunun için gerekli adımlar atılarak işlemlere yön verilmektedir.

kitap

Çeşitliliği yansıtması ve seçeneklerin bulunduğu bir platform olması için çabaladığımız Masal Oku sitesinde hikayeden şiire, fıkradan masala birbirinden güzel gönderilerin olması için çalışmaktayız. Farklı kategorileri bir araya getirdiğimiz sitemizi geliştirmeyi hedefliyor ve bunun içinde hazırlıklarımızı şekillendiriyoruz. Okumayı seviyorsanız, hikaye, deneme ve şiir gibi paylaşımlar ilginizi çekiyorsa sizi de web sitemize bekleriz. Zengin içeriğe sahip olması, renkli bir platform haline gelmesi için çalıştığımız Kısa Masallar sitemizde birçok içerik paylaşılmıştır. Çocuk masalları da yer alan sitemize dair hazırlıklarımızı geniş bir çerçevede sürdürüyoruz. Web sitemizde çocukların yanı sıra büyüklere de hitap edecek paylaşımların olmasına özen gösteriyor, bu konuyla yakından ilgilenerek gönderileri ekliyoruz. Web sitemize uğradığınızda dilerseniz okuduğunuz yazıların altına yorum yazabilirsiniz. Sizlerin düşünceleri bizim için önemlidir. Sitemizde anasayfanın düzeninin korunması ve yeni gönderilerle kategorilerin buluşturulması adına çalışmalarımız devam etmektedir. Sitemizi kurduğumuz dönemde nasıl özenle ve dikkatle işlemleri yaptıysak bugünde benzer şekilde uygulamalarımızı sürdürüyor, siz değerli okurlar için güzel paylaşımları eklemek üzere gerekli hazırlıkları yapıyoruz. İbretlik Hikayeler, Şiir, Çocuk hikayeleri ve Gerçek Hikayeler den oluşan sitemizde diğer ilginç kategorileri de inceleyebilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir