7 Yaş Masal Kitapları

kitap

Masal internet sitemizi kurarken bazı hususları göz önünde tutarak hareket ettik. Neydi bu hususlar açıklayacak olursak bir tanesi çeşitliliğin bulunmasıydı. Yani sitenin tasarlanması esnasında bir konuya odaklanıp tüm platformu bunun üzerine kurmak yerine farklı kategorileri bir araya getirerek okurlar için seçenekleri sunmak istedik. Dolayısıyla çalışmalarımızda bu doğrultuda ilerledi ve hangi başlıkların ekleneceği üzerinde durduk. Sonuç olarak baktığımız sitemizi ziyaret eden bir kişinin görüntüleyebileceği bölümler arasında Hikaye Oku, peri masalları ile keloğlan masalları ve Nasrettin hocanın fıkraları yer almaktadır. Sitemize adını veren masal paylaşımlarına ek olarak hikaye gönderilerine de yer verdiğimiz Uyuyan Güzel platformunda aynı zamanda deneme ve Dini Hikayeler sevenler için içerikleri paylaştığımız İbretlik Hikayeler kısmı bulunmaktadır. Yapısını özenle tasarladığımız, karışıklıktan uzak tertipli bir görünüm sunmasını hedeflediğimiz sitemiz için anasayfa düzeni de bu düşünceler ekseninde tamamlanmıştır. Baktığımız zaman anasayfanın üst tarafında kategorilerin şerit halinde eklendiğini görmekteyiz. Bu şekilde okurların ilgilendikleri bölümlere daha kolay ulaşması amaçlanmıştır.

kitap okumak

 Masal ve hikayenin yanı sıra deneme ve şiir gönderilerini bulabileceğiniz web sitemizi istediğiniz zaman ziyaret ederek ilginizi çeken yazıları okuyabilir, dilerseniz gönderilerin altına yorumda bırakabilirsiniz. Sizin görüşleriniz bizim için önemli olduğundan yorum yazmanız bizi mutlu eder. İşlevsel bir site kurma düşüncesiyle başlattığımız çalışmalar kapsamında anasayfaya başlıkların yerleştirilmesiyle birlikte yazıların paylaşılması aşamasına geçtik. Web sitemiz içerisindeki gönderiler görsellerle birlikte yüklenmektedir. Çocuk masalları içeriklerinin de bulunduğu Masal Oku platformunu geliştirmek istiyoruz. Bu nedenle de hazırlıklarımızı itina ile sürdürüyoruz. Farklı kategorileri bünyesinde barındıran ve içerik bakımından zengin bir duruşa sahip olması için çaba gösterdiğimiz internet sitemizde hem küçükler hem de büyüklere yönelik paylaşımlara yer vermeye çalışıyoruz. Renkli bir platform olmasını istediğimiz içinde sitemizin her bir köşesi ile ilgileniyor ve düzenlemeleri yaparak geniş bir yelpazede hazırlıklarımıza devam ediyor, yeni metinleri başlıklara eklemek noktasında işlemleri gerçekleştiriyoruz. Sitemizi kurduğumuz ilk günlerde olduğu gibi hassasiyetle çalışmalarımızı şekillendiriyor, Kısa Masallar adresinin güncel yapısını koruyarak yeni gönderileri ilave etmek adına gerekli adımları atıyoruz. Okumayı seviyorsanız sizi de web sitemize davet ediyoruz. Sadece masallar değil de Gerçek Hikayeler de sitemizde yer almaktadır.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Ortalama Puan / 5. Oy Sayısı:

Faydalı, Sağlıklı Bir Site Olabilmemiz İçin Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşabilir Misiniz?

Hadi Beraber Yazımızı Geliştirelim!


Ayrıca kontrol et

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz

Kaz Çobanı Prenses Kız

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz Bir zamanlar büyük bir ülkenin kralı ölmüş ve kraliçesini, kızını ardında bırakmış. Birde prensesi …

Tembel Eşek

Tembel Eşek

Bir zamanlar küçük bir köyde bir tüccar yaşarmış. Para kazanmak için çeşitli malların ticaretini yaparmış. …

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir