Arkadaşlarınızla Paylaşabileceğiniz Masallar

kitap okumak

Masal  adlı internet sitemizi sizler için hazırlarken bazı detaylara dikkat ettik ve bu doğrultuda işlemlerimize başladık. Bunlardan biri tabi ki gerek gönderiler gerekse sayfanın genel durumu için lazım olan düzendi. Tertipli ve kategoriler arasında akışın kolayca sağlanabildiği bir platform kurma yolunda attığımız adımlar kapsamında başlıkları da belirledik ve sıra tasarımı tamamlamaya geldi. Arkadaşlarınızla Paylaşabileceğiniz Masallar sitemizde tonların bir kısmını renkli yani sarı ve kırmızı olarak seçerken arka planda bunu daha sade bir renk olan beyaz şeklinde tercih ettik. Böylece hem bir uyum yakalamış olduk hem de karışık olmayan, yalın bir görünüm ortaya çıktı. İnternet sitemizin başlık kısmına değinecek olursak burada öncelikle peri masalları ve keloğlan masallarını sayabiliriz. Bunların devam olarak gösterebileceğimiz kısımlar ise hikaye, deneme veya şiir ile fıkra sevenler için. Biraz daha detaylandıralım bu cümlemizi. Hikayeler için hikaye oku, deneme ve şiir için güzel sözler kısmını, fıkra okumayı isterseniz de web sitemizde Nasrettin hocanın fıkraları bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Çocuk masalları şeklinde içeriklere yer verdiğimiz internet sitemizi güncel tutma gayesiyle çalışmaktayız.

kitap

Güncel ve bol içerikli bir web sitesini okurlara sunmak için çalıştığımız Masal Oku platformunda sizde isterseniz görüşlerinizi yorumlara yazabilirsiniz. İnternet sitemizin temelini oluştururken seçeneklerin olması, çeşitliliğin sunulması gibi konu başlıkları üzerinde duruldu. Bunun neticesinde de içinde hikayeden şiire, fıkradan masala değişik türlerde paylaşımların yapıldığı web sitemiz kuruldu. Çocuk masalları bulunan sitemizde hikaye, fıkra okumak isteyenler içinde çeşitli içerikler eklenmiş durumdadır. İnternet sitemizin anasayfasında kategorilerin altına eklenen paylaşımların devamını okumak için yazının altındaki devamı butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni içeriklerle aktif bir site olarak devam etmesini istediğimiz ve bunun için çalıştığımız web sitemizde işlemleri yaparken özenle hareket ediyor, çocukların okuyabileceği masalları paylaşıyoruz. Kısa Masallar adresine gelerek sizde kategorileri dolaşabilir, yazılar arasında gezebilir, son eklenen gönderileri inceleyebilir, okuduğunuz ve beğendiğiniz paylaşımları arkadaşlarınızın okuması için onlara gönderebilirsiniz. Masallarla renklenen, hikayelerle zenginleşen ve diğer bölümler ile birbirinden farklı içerikleri bünyesinde barındıracak bir konuma gelen web sitemize sizi de bekliyoruz. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir