Bebek Hikayeleri Oku

kitap okumak

Masal  platformu bünyesinde hikaye ve masal paylaşımlarına ek olarak farklı kategoriler bulunmaktadır. Günlük hayatı değerlendirdiğimizde ürünlerin seçeneklerden oluştuğunu görmekteyiz. Örnek vermek gerekirse bir telefon ya da bilgisayar almak isteyen bir kişi modelleri inceleyerek bir karar verebilmektedir. Bu çeşitliliği bizde internet sitemize yansıtmak ve birbirinden değişik bölümleri bir araya getirmek istedik. Sonuç olarak baktığımızda bugün web sitemiz hem kategori hem de gönderi anlamında çeşitliliği içeren bir platform haline gelmiştir. Peki, sitemizde hangi bölümler mevcut? Hemen onları da sayalım. Anasayfa üzerinden görüntülenen ve ulaşılabilen bölümlerden biri peri masalları, diğerleri ise şu şekilde; keloğlan masalları, Nasrettin hocanın fıkraları, Hikaye Oku ve Güzel Sözler. Bir yerine birden fazla kategoriye ev sahipliği yapan sitemizde Güzel Sözler kısmı altında deneme ve şiir paylaşımlarına yer veriyoruz. İlgilenirseniz sitemizi ziyaret ederek neler paylaştığımıza bakabilirsiniz. Çocuk masalları, deneme, şiir gibi farklı bölümleri içerecek şekilde dizayn edilen Masal Oku platformunda göz önünde bulundurduğumuz ve değindiğimiz konu başlıklarından biri sitenin güncel yapısını korumaktır.

kitap

Bunun için gerekli işlemlerin yapılması ile ilgileniyoruz. Okumayı seviyorsanız bir şeyler okumak istediğinizde web sitemizi tercih edebilirsiniz. Çünkü siz değerli okurlar için sitemiz bünyesinde muhtelif kategorilere yer verdik ve içlerinde birçok gönderi bulunuyor. Zengin içerikli, renkli bir platform olması için düşüncelerimiz ekseninde çalışmalar gerçekleştirdiğimiz internet sitemizde hikayeden şiire, fıkradan masala türlü paylaşımlar yer alıyor. Masal Oku adresinde yalnızca çocuklar için değil büyükler içinde içeriklerin olmasına özen gösteriyor, bunun için hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Web sitemizin tasarlanması esnasında anasayfanın düzenine önem verdik ve belirlenen kategorilerin yerleştirilmesi noktasında tertipli bir görünüm sunmasına dikkat ettik. Karışıklıktan uzak, nizama uygun bir anasayfa için çalışmalarımızı şekillendirdik. Bugün aynı sitemizi kurduğumuz zaman olduğu gibi hazırlıklarımız hassasiyet ile sürdürülmekte, yeni içeriklerle başlıkları buluşturmak adına çalışmalara yön vermekteyiz. Kısa Masallar adresini dizayn ederken içinde birbirinden güzel paylaşımların olması, değişik bölümlerin bulunması gibi detaylar üzerinde durarak uygulamalarımızı tamamladık. Sizde web sitemize gelerek ilginizi çeken yazıları okuyabilir, dilerseniz düşüncelerinizi yorum olarak yazıp bizimle paylaşabilirsiniz. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir