Bebek Masal Kitapları

kitap


Masal Oku internet sitemizde birbirinden farklı kategorilerin yer aldığını söylemek isteriz. Web sitemizi kurarken amacımız tam olarak buydu ve tek bir konuya yoğunlaşmak yerine muhtelif bölümlerin bir arada olmasını ve böylece çeşitliliği yansıtmasını istedik. Dolayısıyla yaptığımız hazırlıklarda bu çerçevede başlatıldı ve netice itibariyle içinde masal ve hikaye paylaşımlarına ek olarak çeşitli kategorilerin yer aldığı bir web sitesi hazırlandı. İşlevsel bir yönü olmasına özen gösterdiğimiz web sitemizin anasayfa düzeni de bu kapsamda düzenlenmiş, kategoriler kolay bulunacak şekilde yan yana yerleştirilmiştir. Sitemizde incelenmesi mümkün olan bölümlerden biri Hikaye Oku iken diğerleri peri masalları, Keloğlan masalları ve Nasrettin Hocanın Fıkraları olmak üzere sıralanmaktadır. Bunların yanı sıra birde deneme ve şiir kısımlarını içeren Güzel Sözler başlığı yine anasayfada yerini almış durumdadır. Çocuk masalları, hikaye, deneme, şiir derken geniş bir yelpazede içeriklerle donatılan internet sitemizin çok yönlü olması da yine üzerinde durduğumuz detaylardan bir tanesidir. Her açıdan bir bütünlük içermesi, gerek kategori gerekse yeni içeriklerin eklenmesi noktasında çalışmalarımızın devam ettiği Bebek Masal Kitapları platformunu daha da geliştirmek hedeflerimiz arasındadır. Kategori çeşitliliğinin yanı sıra zengin içeriği ile de göz dolduran Masal Oku sitemizdeki başlıklara yeni gönderilerin dâhil edilmesi amacıyla hazırlıklarımız sürmektedir. Hikaye, deneme veya şiir okumayı seviyorum diyenlerdenseniz o halde sizi de bir tık uzağınızda bulunan, ister cep telefonunuz isterseniz bilgisayarınızın internet bağlantısı üzerinden kolayca ulaşabileceğiniz web sitemize bekliyoruz. Çocuk Masalları adresini ziyaret ettiğinizde anasayfa üzerinde yer alan bölümler üzerinden kategorilere erişebilir, ilginizi çeken yazıları okuyabilir, dilerseniz son paylaşılan gönderileri inceleyebilirsiniz. Farklı başlıkları okurlara sunduğumuz internet sitemizi daha iyi bir seviyeye yükseltmek ve fonksiyonel yapısını koruması amacıyla çalışmalarımıza yön verilmekte, özverili ve dikkatli hazırlık süreçleriyle birlikte kategorilere yeni metinlerin ilave edilmesi yönünde işlemler gerçekleştirilmektedir. Sitemizin anasayfasının alt kısmında paylaşılan yazılardan bazılarını gösteren bir panel hazırladık. Bu panelde popüler, rastgele ve son gönderiler şeklinde üç kısım bulunuyor. İstediğiniz zaman web sitemize uğrayarak eklediğimiz hikaye, masal, deneme, şiir gibi metinlere bakabilirsiniz.

Dini Hikayeler platformunu siz değerli okurlar için renkli bir internet sitesi haline getirme hedefiyle yola çıktık. Gerçek Hikayeler Web sitemizde bir alanda paylaşım yapabilirdik ancak bu tekdüze bir platform anlamına gelirdi ki bu bizim istediğimiz şey değildi. Zira biz çeşitliliği önemsiyoruz ve bu nedenle de başlıkları bu çerçevede belirlemek istedik. Bugünkü formunu kazanması için internet sitemizde yer almasına karar verdiğimiz bölümlerden birkaçını şimdi sayalım. Sitemizi ziyaret ettiğinizde anasayfa üzerinde görebileceğiniz başlıklardan biri peri masallarıdır. Diğerleri ise İbretlik Hikayeler, Nasrettin hocanın fıkraları ve Masal Oku ile Güzel Sözler şeklinde sıralanmakta. Deneme ve şiir sevenleri unutmayarak bu içerikleri Güzel Sözler kısmında paylaşmak üzere çalışıyoruz. Birbirinden farklı ve güzel içeriklerle donatarak okurlar için seçenekleri bir araya getirme düşüncesine odaklandık. Uyuyan Güzel Masalı ve dahası için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir