Bebek Masalları

kitap

Masal Oku internet sitemizde birden fazla kategori yer almaktadır. Web sitemizi hazırlarken üzerinde durduğumuz konulardan biri genel yapısının çeşitliliği yansıtması olmuş, bu doğrultuda işlemler yapılmış ve hangi kategorilerin yerleştirileceğine karar verilmiştir. Başlıkların belirlenmesinin ardından yazıların eklenmesi aşamasına geçilmiştir. Masal ile birlikte hikaye paylaşımlarına da yer verdiğimiz web sitemizde muhtelif bölümler bir araya getirilmiş, okurlara seçeneklerin sunulması için kategoriler belli bir sisteme uygun şekilde anasayfa üzerine yerleştirilmiştir.

Gerçek Hikayeler sitemizin kuruluş aşamasında gerekli işlemler yapılarak yazıların ilgili kısımlara eklenmesine çalışılmıştır. Genel yapısının işlevselliği içermesine dikkat ettiğimiz internet sitemizde anasayfanın karışık, düzensiz bir yapıda olmaması, kategorilerin okurların aradıkları yazılara kolayca ulaşması için düzenli olarak yerleştirilmesi üzerinde durulmuştur. Web sitemiz bünyesinde incelenmesi mümkün olan başlıklardan bir tanesi Dini Hikayeler iken diğerleri peri masalları, keloğlan masalları, Nasrettin hocanın fıkraları olmak üzere sıralanmaktadır. Bunlara ek olarak birde Güzel Sözler bölümü mevcuttur ki burada da deneme ve şiir sevenlere yönelik gönderiler paylaşılmaktadır.

İbretlik Hikayeler platformunun düzenli bir yapıda kalması, aynı zamanda güncelliğini koruması da bizim önem verdiğimiz ve üzerinde çalıştığımız detaylardan bir tanesidir. Çocuk masalları paylaşımlarının yer aldığı web sitemiz içerisinde çocukların ilgisini çekebilecek metinlerin bulunmasına özen gösterilmektedir. İnternet sitemizi geliştirerek daha iyi bir seviyeye taşımak, yeni yazılarla kategorileri donatmak ve anasayfanın fonksiyonel bir görünüme kavuşması amaçlanarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Hikaye, şiir, deneme ve masal gibi hepsi kendine has olay örgüsüne sahip birbirinden farklı yazılara yer verdiğimiz internet sitemiz için hazırlıklarımız sürmektedir. Hikayeden şiire, fıkradan masala muhtelif kategorilere ev sahipliği yapan internet sitemizin çeşitli yazılarla içerik bakımından zengin bir görünüm kazanması hedeflenmekte, buna yönelik işlemler gerçekleştirilmektedir. Okumayı seviyorsanız ve hikaye, deneme ya da şiir okumak isterseniz Çocuk Masalları web sitemize uğrayabilir, kategorileri inceleyebilir, dilerseniz son eklenen paylaşımlara göz gezdirebilirsiniz. Paylaşılan yazılara erişim kolaylığı sağlanması için sitemizin anasayfasının alt kısmında popüler, rastgele ve son gönderiler şeklinde üç bölümü içeren birde pano hazırlanmıştır. Çalışmalarımızın yeni yazıları paylaşmak noktasında da sürmektedir. Uyuyan Güzel masalını sitemizden ücretsiz okuyabilirsiniz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kusursuz Prens Masalı

Kusursuz Prens Masalı

Kusursuz Prens Masalı Bir zamanlar uzak bir diyarda, güzel bir prenses yaşarmış. Bu prenses büyük …

Tembel Kız Masalı

Tembel Kız

Tembel Kız Uzak bir köyde bir ev varmış. Bu evde bir kadın ve bir adam …

Prenses ve Ejderha Masalı

Prenses ve Ejderha Masalı

Prenses ve Ejderha Masalı Bu bir prensesin masalıdır, ama yanlış anlamayın bu prenses beyaz atlı …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ut venenatis Donec Donec commodo odio efficitur. elit. felis