Bebekler İçin Hikaye Kitabı

kitap


Masal Oku internet sitemizin hazırlık aşamasında önceliklerimizden bir tanesi genel yapısının çeşitliliği içermesi olmuş, bu çerçevede yalnızca masal değil hikaye ve fıkra gibi farklı kategorilerde de paylaşım yapılması hedeflenmiştir. Web sitemizi ziyaret eden bir kişinin görüntüleyebileceği bölümler arasında Keloğlan Masalları ile birlikte Nasrettin Hocanın Fıkraları yer almaktadır. Bebekler İçin Hikaye Kitabı şeklinde başlığın yer aldığı web sitemizin içerik bakımından zengin bir görüntüye kavuşması adına muhtelif kategoriler bir araya getirilmiştir. Hikaye okumayı seviyorsanız internet sitemizi ziyaret ederek paylaşımları inceleyebilir, dilerseniz yeni eklenen metinlere göz atabilirsiniz. Hikaye Oku şeklinde bir bölümünde oluşturulduğu internet sitemizi güncel tutmakta bizim için önemli bir diğer husustur. Bu yönde yapılan hazırlıklar çerçevesinde hikayeden masala farklı başlıklara yeni yazıların ilave edilmesine çalışılmaktadır. Masal ile birlikte değişik içeriklere yer vermeye özen gösterdiğimiz internet sitemizin en alt kısmında popüler, rastgele ve son gönderiler olarak yazılara kolay ulaşılması için bir panel hazırlanmıştır. Masal Oku platformu içeriklerin yanı sıra görsel bakımdan da özenle hazırladığımız bir internet sitesidir. Amacımız sitemizi kurduğumuz ilk günden bu yana güncelliğini korumak, bu çerçevede yeni metinlerin eklenmesine ve sayfa düzeninin belli bir sistemde kalmasına dikkat edilmektedir. Geçmişten bugüne teknoloji alanında şahit olduğumuz yenilikler internet bağlantısına artık daha kolay erişebilmemize imkân tanımıştır. Sizde telefon, tablet veya bilgisayarınızın internet bağlantısı aracılığıyla sitemize ulaşım sağlayabilir, ilginizi çeken içerikleri okuyabilirsiniz. Masaloku.com.tr adresinde siz değerli okurlar için birbirinden güzel paylaşımların bulunması için çalışmakta, sitemizin genel görüntüsünün zengin olması adına gerekli adımlar atılarak hazırlıklar gerçekleştirilmektedir. Hikaye okumayı seviyorsanız sitemize uğrayabilirsiniz. Web sitemiz aynı zamanda Güzel Sözler şeklinde bir kategoriye de ev sahipliği yapmakta, burada deneme ve şiir olarak iki ayrı bölüme yer verilmiştir. Çalışmalarımız internet sitemizin işlevsel görünüm ile okurlara sunulması, yeni metinlerin ilgili kategorilere yerleştirilmesi, anasayfa düzeninin sağlanması gibi hususlarda devam etmektedir. Web sitemizi tasarlarken yazıların görselleriyle birlikte eklenmesi hedeflenmiş, bu doğrultuda hikayeden şiire, denemeden masala değişik alanlarda çalışmalar gerçekleştirilmiş, geniş bir yelpazede paylaşım yapılmıştır.

Dini Hikayeler Şu anki durumunu değerlendirdiğimizde Gerçek Hikayeler platformu İbretlik Hikayeler, Uyuyan Güzel, şiir, fıkra ve çocuk masalları olmak üzere hepsi birbirinden farklı bölümlere ev sahipliği yapmaktadır. Sitenin güncel kalması ve işlevsel yönünü koruması üzerine de gerekli işlemlerin yapılması ile ilgileniyoruz. Web sitemizi tasarlarken kategorilerin konumlandırılması konusunda çalışmalarımızı itina ile sürdürdük çünkü anasayfanın karmaşık, başlıkların ayrı yerlerde olduğu bir görüntü çizmesini istemedik. Düzenli bir anasayfa için bölümleri belli bir sistemde, nizama uygun şekilde yerleştirdik ve içerikleri görselleriyle birlikte yükledik. Sizde hikaye, deneme veya şiir okumak isterseniz, ya da fıkra okumayı seviyorsanız web sitemize bir göz atabilir, kategorilerde neler paylaştığımızı inceleyebilir, okuduğunuz yazıları dilerseniz arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir