Bebekler İçin Masal

kitap


Masal Oku internet sitemiz içerisinde birbirinden güzel paylaşımların olması amacıyla hazırlıklar yapılmış, kuruluş aşamasından bugüne dek işlemler aynı özen ve hassasiyetle sürdürülmüştür. Masal ve hikaye paylaşımlarına yer verdiğimiz web sitemizin güncel kalması da bizim için ayrı bir öneme sahiptir. Dolayısıyla bu kapsamda hazırlıklar gerçekleştirilmekte, kategorilerin yeni yazılarla buluşması sağlanmaktadır. Hikaye okumayı seviyorsanız internet sitemize gelerek paylaşılan metinlere bakabilir, dilerseniz diğer bölümlerde yer alan yazıları inceleyebilir, son eklenen metinlere göz gezdirebilirsiniz. Gerek kategoriler gerekse anasayfa temelinde kolay erişilebilirlik baz alınarak çalışmalar yapılmış olup sitemizi ziyaret eden bireylerin aradıkları paylaşımlara rahat ulaşabilmesi için anasayfanın en alt kısmında popüler gönderiler, rastgele gönderiler ve son gönderiler olmak üzere üç ayrı bölümden meydana gelen bir pano hazırlanmıştır. Peri Masalları ile birlikte Hikaye Oku kısmının da bulunduğu internet sitemizde birden fazla başlığın olmasına çaba gösterilmiş, böylelikle çeşitliliğin oluşması hedeflenmiştir. Ülkemizde masal denince akla gelenlerden biri olan Keloğlan Masalları, Bebekler İçin Masal ve yine Türkiye’de bilinen Nasrettin Hocanın Fıkraları da internet sitemizde siz değerli okurlar için yer verilen bölümler arasındadır. Ayrıca Güzel Sözler kategorisi içinde deneme ve şiir sevenlere yönelikte içerikler yer almaktadır. İnternet sitemizi tasarlarken önceliklerimizden birisi tek bir konuda paylaşım yapmak ve bir alana yoğunlaşmak yerine farklı kategorilerde metinlerin eklenmesi olmuştur. Yine dikkat ettiğimiz hususlardan bir diğeri anasayfanın düzeni olmuş ve buna dair gerekli adımlar atılarak belli bir sistemde kurulması sağlanmıştır. Hikaye okumayı seviyorsanız sizi de Masaloku.com.tr adresine bekliyoruz. Masaldan şiire, fıkradan hikayeye geniş bir yelpazede yazıların bulunmasına çalışılan internet sitemizi daha da geliştirmek, yeni paylaşımları ilave etmek ve başlıkların düzenli bir biçimde durması için gereken işlemleri gerçekleştirmek noktasında hazırlıklara devam edilmektedir. Sitemizi dizayn ettikten sonra çalışmalarımız durmamış ve daha farklı ne gibi adımlar atılabilir sorularının yanıtı aranarak uygulamalar yapılmıştır. Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada amacımız internet sitemizin birçok yazıya ev sahipliği yapmasıdır. Bu sebeple Hikaye, Masal, deneme, şiir şeklinde sıralanan mevcut bölümlere ilişkin çalışmalarımız sürmektedir.

Dini Hikayeler adresinde sizin için çok sayıda gönderi paylaştık. Görmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Hedefimiz doğrultusunda çalıştığımız Gerçek Hikayeler internet sitemizde öncelikle genel görüntüye dikkat ettik ki bu bizim için yalınlık ve nizam anlamını taşıyordu. Kategorileri seçme aşaması bittikten sonra yapacağımız çalışmalarda tertipli bir yapı elde edip buna göre içerikleri yerleştirmek konusuna da özellikle değinerek adımlarımızı atıp sitemizi oluşturduk. İbretlik Hikayeler başlığında dünya genelinde edebiyat alanında popülerleşmiş Masal Oku yer verirken kalan kategorileri de yine itina seçtiğimiz içerikler ile düzenlemekteyiz. İnternet sitemizi nasıl daha güzel bir platform haline getirebiliriz düşüncesi içerisinde hareket eden bizlere önerileriniz varsa paylaşırsanız mutlu oluruz. Uyuyan Güzel hikayesini sizlerde muhakkak duymuşsunuzdur.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir