Bebekler İçin Masallar

kitap okumak
kitap okumak

Masal Oku platformunda farklı kategorilerin bulunması üzerine çalıştık. Hazırlık yaparken düşündüğümüz konulardan biri çeşitliliğin sağlanmasıydı ve bu nedenle yalnızca masal değil başka bölümlerinde olması hususunda karar verdik. Genel görüntüsünün bütünlüğü yansıtması üzerine çalışmalarımızı başlattığımız web sitemizde yer alan kategoriler keloğlan masalları, eğitim, prenses masalları şeklinde sıralanmaktadır.

Çocukların okuması için masalların yanı sıra sitede aynı zamanda muhtelif bölümlerinde bulunması için çalışmalarımızı sürdürdük. Bu kapsamda site bünyesine ilave ettiğimiz Güzel Sözler içerisinde deneme ve şiir kısımları yer almaktadır. Web sitemiz üzerine işlemler yaparken görünüş açısından da sadeliği önemseyerek tasarımı tamamladık. Bu doğrultuda Masal Oku platformunun anasayfasında üst tarafta konumlanan kategorileri görebilir, sayfanın kalanında ayrıca eklenmiş olan gönderilerden bir kısmını bulabilirsiniz.

İnternet sitemizle alakalı düşüncelerimizden biride güncel kalmasını kapsamakta olup bu konuda çalışmalara yön verilmekte, mevcut başlıklara yeni içeriklerin eklenmesi yönünde adımlar atılmaktadır. Gün içerisinde bir şeyler okumak istediğiniz zaman internet sitemiz bir tık uzakta. İster bilgisayarınızdan isterseniz telefonunuzun internet bağlantısı aracılığıyla mobil uyumlu olacak şekilde de tasarladığımız Masal Oku platformuna gelebilir, hangi içeriklerin paylaşıldığını görüp inceleyebilirsiniz.

Masaldan deneme ve şiire farklı içerikler ile dizayn etmeyi hedeflediğimiz internet sitemizde birde fıkra bölümü mevcuttur ki burada da Nasrettin hoca fıkraları paylaşılmaktadır. Dolayısıyla sitemize geldiğinizde masal, fıkra, deneme, şiir gibi çeşitli bölümleri bulabilirsiniz. Site için hazırlıkların sürdürüldüğü esnada işlevsel bir yapıya sahip olmasına önem verdik. Masal Oku adresini ziyaret eden okurların aradıkları kategori ve yazıları kolayca bulabilmesi adına düzenli bir görünüm olmasını hedefledik. Anasayfasından kategorilere her detayıyla ilgilendiğimiz web sitemizi henüz incelemediyseniz sizi davet ediyoruz. İçerik olarak birçok masal ve fıkra ile süslediğimiz sitemizde ayrıca deneme ve şiir bölümlerini gezebilir, eğitim kısmına göz atabilirsiniz. Çalışmalarımız web sitemizi kurmaya karar verdiğimiz dönemde olduğu gibi bugünde özenli bir şekilde devam etmekte olup sitede bulunan başlıklara yeni gönderilerin eklenmesi noktasında hazırlıklar sürmektedir. Sizde masal, fıkra okumak isterseniz Masal Oku internet sitemize uğrayabilir, içeriklere bakabilir, kategorileri gezerek neler paylaştığımızı görebilirsiniz. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mağrur Ağaç

Mağrur Ağaç

Mağrur Ağaç Bir zamanlar bir ormanın tam ortasında iki ağaç varmış. Biri incir ağacıymış diğeri …

Mulan in Turkish Masalı

Mulan in Turkish

Mulan in Turkish Masalı Bir zamanlar Çin’de Zhou diye biri yaşarmış. Zhou imparatorun ordusunda askermiş. …

Sihirli İnek

Sihirli İnek

Sihirli İnek Bir zamanlar ufak bir köyde Jack ve Harry adında iki çifti yaşarmış. İkisi …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dapibus libero. porta. quis leo. velit, non venenatis, pulvinar id