Bir Varmış Bir Yokmuş Masal

kitap


Masal Oku
web sitemiz için hazırlıklarımız başlangıçta nasılsa bugünde o şekilde devam etmekte, içeriklerin eklenmesinden görsellerin yüklenmesine kadar birçok alanda çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Çocukların okuyabileceği masal ve hikaye paylaşımlarının yanı sıra ülkemizde bilinen ve hem güldüren hem de düşündüren Nasrettin Hocanın Fıkraları da internet sitemiz bünyesinde yer almaktadır. Gün içersinde farklı işlerle ilgilenirken bazı uygulamalar internet üzerinden yapılmakta,  online olarak konu araştırması, metin okuma gibi etkinliklerde tercih edilmektedir. Günümüz koşullarında artık bir yazıya ulaşma ve ürün inceleme gibi işlemlerde internet bağlantısı kullanılmaktadır. İnternet sitemizi oluştururken önceliklerimizden bir tanesi geniş bir skalada içeriklere yer vermek olmuş, bu kapsamda yapılan hazırlıklarla hikaye ve çocuk masalları şeklinde paylaşımlarla birlikte Peri Masalları da kategorilere dâhil edilmiştir. İnternet sitemizi ziyaret eden bireylerin görüntüleyebileceği bölümlerden bir diğeri ise Keloğlan Masalları adını taşımaktadır. Hikaye Oku kısmı da yine kendi içinde alt başlıklardan oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Yoğun bir günün ardından dinlenirken veya işlere kısa bir mola verdiğinizde bir şeyler okumak isterseniz sizleri de Masal Oku sitemize bekliyoruz. Birbirinden farklı paylaşımların bulunmasına çaba gösterdiğimiz web sitemizin daha iyi konuma gelmesi, yepyeni içeriklerle donatılması hedeflenmekte, işlemler bu yönde sürdürülmektedir. Okumayı seviyorsanız ve hikayelerle birlikte Güzel Sözler başlığında bir araya getirdiğimiz deneme ve şiir içeriklerine bakmak isterseniz internet sitemizi ziyaret edebilir, ilginizi çeken yazılara kolayca erişebilirsiniz. Masaloku.com.tr adresinde hikayeden şiire, fıkradan masala birçok konuda metinlerin bulunması sağlanarak çeşitlilik oluşturulmuştur. Anasayfanın düzeni noktasında da belli bir sisteme göre düzenlenmesi uygun görülmüş, siteye eklenen içeriklerin nasıl yerleştirileceği konusunda çalışmalar yapılmıştır. İnternet sitemize uğradığınızda sayfanın en alt kısmında popüler, rastgele ve son gönderiler bölümlerinin görüntülendiği panele ulaşabilirsiniz. Amacımız bugün olduğu gibi yarında internet sitemizin daha güzel bir görünüme kavuşması, işlevsel yönünü koruması ve yeni paylaşımların ilave edilmesi hususlarında gerekli hazırlıklar tarafımızca yapılacaktır. Bugün artık yaygın şekilde kullanılan araçlardan biri olan internet bağlantısı aracılığıyla Bir Varmış Bir Yokmuş Masal platformuna gelebilir, hikaye, masal, deneme ve şiir bölümlerinde yer alan yazılara göz gezdirebilirsiniz.

Dini Hikayeler ile Gerçek Hikayeler bölümünde parayı veren düdüğü çalar, vasiyet etmiş, rüyada gözlük paylaşımları ile birlikte diğer fıkralara da ulaşabilirsiniz. Hem İbretlik Hikayeler hem de diğer alanlarda paylaşımlara ev sahipliği yapan, yeni içerikler eklemek üzerine çalışmalar gerçekleştirdiğimiz web sitemize sizi de bekliyoruz.  Fantastik, bilim kurgu romanları, tarih kitapları, Masal Oku, öyküler günümüzde karşımıza çıkan seçeneklerden bazılarıdır. Bulunduğunuz anı değerlendirerek okumak isterseniz internet sitemizde birçok gönderi yer almaktadır, inceleyerek ilginizi çeken yazıları okuyabilirsiniz. Masaloku.com.tr adresinde dilerseniz şiirler bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Her öykü, hikaye bize farklı karakterler, olaylar sunar. Bizde internet sitemizde yer verdiğimiz başlıklara yeni gönderiler dâhil ederek sizlere sunmak üzere çalışıyor, hazırlıklarımıza devam ediyoruz.

En güzel hikayeler ve daha fazlası için Uyuyan Güzel Sitemizi ziyaret ediniz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Altın Kuş

Altın Kuş

Altın Kuş Bir zamanlar dünyanın en özel elma ağacına sahip bir kral varmış. Bu ağaç …

kurbaga-ile-okuz

Kurbağa ile Öküz

kurbaga-ile-okuz Bir zamanlar güzel bir gölette bir grup kurbağa yaşarmış. Birlikte yaşamaktan çok mutluymuşlar. Oyunlar …

Sadık Teneke Asker

Sadık Teneke Asker

Sadık Teneke Asker Bu öykü, o kadar da eski bir öykü değildir. Büyük bir evde, …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dolor. porta. libero mattis mattis leo sed ante. ipsum non efficitur. fringilla