Birbirinden Güzel Masal Ve Hikayeler

kitap okumak

Masal platformunda sizler için değişik bölümleri bir araya getirerek çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Web sitemiz içerisinde hem masal hem de diğer başlıklara eklenen birçok gönderi yer almaktadır. Kitap okumanın faydalarından biri kişinin konsantrasyonunu artırması olarak gösterilebilir çünkü artık hayatımız gerçekten yoğun geçebiliyor ve eğer bir yerlere gitmemiz gerekiyorsa günün önemli bir kısmını toplu taşıma araçlarında harcayabiliyoruz. Hal böyle olunca okumak içinde zaman ayırmak adına mesela işten çıkıp eve dönme saatlerinde otobüsteyken, ya da seyahate çıkıldığında etraftaki seslerden uzaklaşıp tamamen kitaba veya okunan metne odaklanarak vakit geçirme seçeneği tercih edilebilir. Bizde size bunun için bir web sitesi sunuyoruz ki içinde çocuk masalları ile birlikte hikaye oku kategorisi de mevcut. Siz okumak isteyin, biz sizin için güzel paylaşımları sitemize eklemeye devam edeceğiz. Yapmanız gereken tek şey masaloku.com.tr adresine gelmek, buraya eklediğimiz kategori ve yazılara kolayca ulaşabilirsiniz. Anasayfayı bunun için düzen konusuna değinerek tasarladık. İster çocuğunuz için masallar bulmak üzere isterseniz kendiniz için sitemizi ziyaret ederek kategorileri gezebilirsiniz.

kitap

Web sitemiz genel olarak çocukların ve büyüklerin ilgisini çekebilecek başlıklar ile birlikte yazıların paylaşıldığı bir platform şeklinde düzenlenmiştir. Okumayı seviyorsanız, çıkan kitapları takip ediyor, kendinize bir okuma listesi hazırlıyorsanız Kısa Masallar sitemizde bir uğramaya ne dersiniz? Birbirinden değişik bölümlere eklemiş olduğumuz gönderilerle zengin içeriğe sahip olması için çalıştığımız Masal Oku platformuna telefonunuzun internet bağlantısı ile de erişebilirsiniz. Siteyi kurarken mobil kullanım içinde gerekli düzenlemeler yapılmıştır. İnternet sayesinde bugün faturamızı online olarak ödeyebiliyor, siteleri gezerek ürün inceleyebiliyor, yazı okuyabiliyoruz. Durum değerlendirmesi yaparak çalışmaya başladığımız süreç sonucunda web sitemiz ortaya çıkmıştır ve içinde masaldan şiire muhtelif alanlarda paylaşımlara yer verilmiştir. Okurken yeni kelimelerle karşılaşır, yeni karakterlerle tanışır, farklı dünyaları tanırız. Bu da okumanın keyifli yönüdür. Birbirinden Güzel Masal Ve Hikayeler sitemiz bünyesinde değişik kategorilere yer vermemizin nedeni okurlara seçenekleri sunma fikridir ve bu doğrultuda işlemler yapılmış, anasayfa düzeni oluşturularak hazırlıkların tamamlanması üzerinde durulmuştur. Sizde okumayı seviyor ve bunun için vakit ayırıyorsanız internet sitemize gelip içeriklerimizi görebilirsiniz. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Ortalama Puan / 5. Oy Sayısı:

Faydalı, Sağlıklı Bir Site Olabilmemiz İçin Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşabilir Misiniz?

Hadi Beraber Yazımızı Geliştirelim!


Ayrıca kontrol et

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz

Kaz Çobanı Prenses Kız

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz Bir zamanlar büyük bir ülkenin kralı ölmüş ve kraliçesini, kızını ardında bırakmış. Birde prensesi …

Tembel Eşek

Tembel Eşek

Bir zamanlar küçük bir köyde bir tüccar yaşarmış. Para kazanmak için çeşitli malların ticaretini yaparmış. …

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir