Birbirinden Güzel Masalları Çocuklar için Paylaşıyoruz

kitap

Masal internet sitemizde çocuklarınıza okuyabileceğiniz masallar, sizin için deneme ve şiirler yer almaktadır. Web sitemize dair çalışmalara başladığımız esnada üzerinde durduğumuz ve değindiğimiz konulardan bir tanesi çeşitlilik olmuş, bunun içinde kategoriler belirlenmiştir. Her ne kadar sitemizin ismi Masal Oku şeklinde geçse de aslında içeriği oldukça farklı diyebiliriz. Nedir farklı olan? Mesela sadece masal yok, buna ek olarak hikaye bölümü ve fıkra kısmı da mevcut. Şimdi konuya biraz daha detaylı şekilde değinelim. Çocuk masalları olarak paylaşımlara yer verip çocukların ilgiyle okuyabileceği gönderilerle bezemek istediğimiz Birbirinden Güzel Masalları Çocuklar için Paylaşıyoruz web sitemize uğradığınızda sizde göreceksiniz ki içerik anlamında oldukça güzel seçenekler var. Bazen günlerin nasıl geçtiğini anlayamayız bazense diğer günlere göre daha rahat oluruz. Tabi planlarımızda buna göre şekillenir ve yapmak istediklerimiz için zamanın uygunluğuna göre planlar yaparız. Hafta sonu evde olduğunuz dönemde cam kenarına oturup çayınızı içerken elinize kitabınızı alıp okumayı seviyorsanız web sitemizde de sizin için eklediğimiz içerikler ilginizi çekebilir.

kitap okumak

Kitabınızı okumaya ara verdiğinizde telefonunuzun interneti üzerinden kolayca ulaşabileceğiniz web sitemizde içerik olarak kaliteli yazıların bulunması adına çalışıyoruz. İnternet sitemizde bulunan masallardan bazıları büyükler bir yerlerden duymuş ya da çocukken okumuş olabilirler. Mesela hansel ve gretel. Büyük bir ormanda karısı ve iki çocuğuyla oturan bir odunun hikayesinin konu edildiği bu masaldaki kahramanlarımız masala adını veren hansel ve gretel. Bunun gibi her biri farklı şahıs ve olaylarıyla okuma ilgisi uyandıran masallara sitemiz üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Fıkra okumak isterseniz bunun içinde uygun bir bölümümüz var; Nasrettin hocanın fıkraları. Hem sizin hem de paylaştığınızda arkadaşlarınızın yüzünü gülümsetecek fıkralar için sitemize gelebilirsiniz. Masal Oku platformundaki kategorileri unutmadan sayalım; peri masalları, keloğlan masalları, Nasrettin hocanın fıkraları, hikaye oku ve güzel sözler. Canınız şiir okumak isterse veya deneme okumaktan hoşlanıyorsanız web sitemizdeki Güzel sözler kategorisine uğrayabilirsiniz. Şöyle bir değerlendirdiğimizde hazırladığımız internet sitemizin kendi alanında güzel bir konumu olması adına çalışıyor, masal ve diğer paylaşımlarımız ile Kısa Masallar adresinin güzel bir platform olarak yoluna devam etmesini hedefliyoruz. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir