Bütün Masallar

kitap okumak

Masal Oku web sitemiz içerisinde çok sayıda gönderiyi barındırmakta, ayrıca genel ambiyansının renkli ve çeşitli olmasına dikkat edilerek hazırlanmış bir yapıya sahiptir. İnternet sitemizi oluştururken günlük hayatımızda karşımıza çıkan seçeneklerden ilham aldık. Nedir bunlar? Örneğin farklı metinlerle karşılaşırız, bu bazen mail olarak atılan bir yazı, bazense bir hikaye şeklinde olur. Bir kitap almak için mağazaya girdiğimizde de aynı şekilde değişik türlerde hazırlanmış olan kitapları görebiliriz. Bizde web sitemizin kurulma aşamasında genel manada muhtelif bölümleri içermesini, yalnızca masal ve hikaye değil, farklı alanlarda yazıların paylaşılmasını hedefledik. Netice olarak baktığımız sitemizi ziyaret eden bir kişinin inceleyebileceği bölümler Uyuyan Güzel, İbretlik Hikayeler, Dini Hikayeler ve Nasrettin hocanın fıkraları şeklinde belirlendi. Bunlara ek olarak bir kısım daha var ki o da Güzel Sözler adını taşımakta ve burada deneme ile şiir paylaşımları yer almaktadır. Masal Oku platformunun hazırlıkları tarafımızca dikkatli bir sürecin sonunda tamamlanmış, içinde yer verilen başlıklara yeni yazıların görsellerle desteklenerek yüklenmesi adına gerekli adımlar atılmıştır.

kitap

Okurlar için alternatifleri içermesi, birbirinden güzel paylaşımlarla zengin bir içerik sunması bakımından çalışmalar gerçekleştirdiğimiz internet sitemizi istediğiniz zaman ziyaret ederek gönderileri ve kategorileri inceleyebilir, okuduğunuz yazıların altına görüşlerinizi ve önerilerinizi yazarak bizimle paylaşabilirsiniz. Çocuk masalları yanında hikaye, şiir ve deneme gibi farklı alanlarda metinlerin ilave edildiği web sitemizin güncel yönünü korumasına çalışılmaktadır. Okumayı seven biriyseniz, hikaye, deneme ve şiir içerikleri ilginizi çekerse sizi de web sitemize bekleriz. İnternet sitemizi tasarlarken birden fazla kategori ile donatılmasına karar verdik ve bunun için hangi bölümlerin yer alacağı üzerinde düşündük. Sonuç olarak hem hikaye ve masal hem de deneme ile şiir başlıkları sitemizdeki yerlerini almış oldu. Gün içerisinde okumak için kendinize vakit ayırıyorsanız bu süreyi internet sitemize gelerek değerlendirebilir, değişik kategorilere eklenmiş olan yazıları okuyabilir veya son eklenen gönderilere bir göz atabilirsiniz. https://masaloku.com.tr adresine yönelik çalışmalarımızda her zaman özenli davranmaya çalışıyor, genel yapısının işlevsel görünüme sahip olmasına dikkat ediyor ve yeni içerikler eklemek için hazırlıklar yapıyoruz. Sitemizde Gerçek Hikayeler ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir