Çocuğunuz İçin Masallar

kitap okumak

Masal  adlı internet sitemiz için hazırlık mahiyetinde ilk adımları atarken düşüncelerimizde biri çeşitliliği içermesi olmuştu. Bunun için ne yapabilirdik, farklı kategorilere yer verebilirdik. Öyle de yaptık. Tek bir konuya bağlı kalıp içerikleri sınırlandırmak yerine değişik türlerde paylaşımlar yapabileceğimiz bir web sitesi için temeli oluşturduk. Okumayı seven küçüklerin yanı sıra büyüklerinde okuyabileceği içeriklere yer verip paylaşımları bu yönde yapmayı istediğimiz internet sitemize gelerek sizde paylaştığımız gönderilere bir göz atabilirsiniz. Anasayfa üzerinden hikaye oku, peri masalları, keloğlan masalları gibi bölümlere geçiş yapabilir, buralarda hangi gönderilerin olduğunu görebilirsiniz. Peki, başlıklarımız bu kadar mı? Hayır, devamı var. Nasrettin hocanın fıkraları ve güzel sözler kısımları sitemizi ziyaret eden okurlar için hazırladığımız diğer bölümler. Sizler için burada kısa bir bilgide verelim; güzel sözleri iki alt başlık halinde düzenledik ve burada deneme, şiir içeriklerini paylaştık. Çocuk masalları, hikaye, deneme ve şiir gibi farklı türleri bir araya getirdiğimiz web sitemize gelerek yolculuklarınıza veya molalarınıza eşlik edecek paylaşımlar okuyabilirsiniz.

kitap

İnternet sitemizde blog yazılarına yer veriyor, çocuklar için masallar paylaşıyor, hikayeler ekliyor, görsel ve tasarımsal düzen ile ilgileniyoruz. Çeşitli işlemler ile web sitemizi daha güzel bir yer haline getirmek için çabalıyoruz. Masal Oku sitemizi sizde gün içinde istediğiniz zaman ziyaret edip son paylaşılan gönderilerden haberdar olabilirsiniz. Masallara yoğunlaşıp bu alanda içeriklerle donattığımız web sitemizin diğer kısımlarını dikkate alarak buralara da uygun yazıların eklenmesi yönünde uygulamalar yapıyoruz. Web sitemizde ister masal okuyun ister fıkra okuyun, arkadaşlarınızla paylaşın. Yorum kısmı da yine gönderilerimizin altında yer almakta, dilerseniz düşüncelerinizi bize ulaştırabilirsiniz. Kısa Masallar adresini hem güncel hem de etkin bir şekilde tutarak okurlarla buluşturmak adına çalışıyoruz. Web sitemizde hepsi birbirinden farklı türlerde paylaşımları kapsayan kategorilerin düzenli bir görünüme sahip olmasına da dikkat ediyoruz. Hikayeler ilginizi çekiyorsa veya şiir okumayı seviyorsanız web sitemizde bu alanlarda paylaşılmış olan gönderileri bulabilirsiniz. Masal Oku platformu hâlihazırda birden fazla kategoriyi içermekte, bunlar hikaye, deneme, şiir, fıkra, masal olarak sıralanmaktadır. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Ortalama Puan / 5. Oy Sayısı:

Faydalı, Sağlıklı Bir Site Olabilmemiz İçin Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşabilir Misiniz?

Hadi Beraber Yazımızı Geliştirelim!


Ayrıca kontrol et

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz

Kaz Çobanı Prenses Kız

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz Bir zamanlar büyük bir ülkenin kralı ölmüş ve kraliçesini, kızını ardında bırakmış. Birde prensesi …

Tembel Eşek

Tembel Eşek

Bir zamanlar küçük bir köyde bir tüccar yaşarmış. Para kazanmak için çeşitli malların ticaretini yaparmış. …

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir