Çocuk Eğitici Siteler

kitap okumak

Masal  platformu birden fazla kategoriyi bünyesinde barındıracak şekilde dizayn edilmiş bir internet sitesidir. Web sitemizin tasarlanması etabında değindiğimiz konu başlıklarından biri farklı bölümleri içermesi olmuş, bu çerçevede hazırlıklara yön verilmiştir. İnternet sitemize gelen bireylerin görüntüleyebileceği başlıklar anasayfanın üst kısmına yerleştirilmiş olup bunlar Hikaye Oku, peri masalları, İbretlik Hikayeler, Nasrettin hocanın fıkraları şeklinde sıralanmaktadır. Dini Hikayeler paylaşımlarına da yer verdiğimiz sitemizde aynı zamanda deneme ve şiir sevenler içinde gönderilerin eklendiği Güzel Sözler kısmı mevcuttur. İşlevsel yönüne odaklanmak suretiyle çalışmalar gerçekleştirdiğimiz web sitemizde böylece hikayeden şiire, fıkradan masala birbirinden farklı ve güzel içeriklerin bulunması sağlanmıştır. Gerçek Hikayeler platformu için üzerinde durduğumuz hususlardan bir diğeri ise güncel yapısını korumasıdır. Bunun içinde gerekli işlemlerin yapılması ile ilgilenilmektedir. Çeşitliliği oluşturmak ve muhtelif başlıkları bir araya getirmek üzere hazırlıklar yaptığımız ve çok yönlü bir platform olmasını amaçladığımız internet sitemizde hem çocuklara hem de büyüklere hitap edecek gönderilerin bulunması için çaba göstermekteyiz. Gün içerisinde okumak için vakit ayırıyorsanız veya bir şeyler okumak istediğinizde web sitemize uğrayabilir, kategorileri inceleyerek ilginizi çeken yazılara tıklayarak okuyabilirsiniz.

kitap

 Görüşleriniz ve önerileriniz bizim için değerlidir, bu sebeple okumuş olduğunuz gönderilere yorum bırakmanız bizi mutlu eder. Değişik bölümlerden oluşması için gayret gösterdiğimiz, kuruluş aşamasında bir konuya yoğunlaşmak yerine farklı başlıklarda paylaşım yapmayı istediğimiz ve bu doğrultuda tasarladığımız sitemizde bugün hikaye, deneme, şiir, fıkra ve masal olmak üzere çeşitli içerikler mevcuttur. Çocuk masalları bulunan web sitemizi geliştirmek üzere çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Kısa Masallar adresini kurarken gösterdiğimiz özen ve dikkat bugünkü çalışmalarımıza da yansımakta, kategorilerin yeni içeriklerle buluşması yönünde hazırlıklarımız sürmektedir. Okumayı seven biriyseniz sizi de web sitemize bekleriz. İnternet günümüzde kolay erişilebilen bir araç haline gelmiştir. Bilgisayar ve tabletlerin yanı sıra telefonların internet bağlantısı aracılığıyla web sitelerine ulaşılabilmektedir. Bizde bugünün koşullarını dikkate alarak değişik bölümlerden meydana gelen ve zengin içerikli bir site tasarlamak üzere yola çıktık, netice itibariyle Masal Oku platformunu hazırladık. Web sitemizin düzenli bir görünüme sahip olması da yine çalıştığımız konu başlıkları arasındadır. Uyuyan Güzel masallarını sayfamızda okuyabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir