Çocuk Hikayeleri 10 Yaş

kitap
kitap

Çocuk hikayeleri 10 yaş kategorisi, 10 yaşında yer alan çocuklar için sitemiz içerisinde özenle hazırlanmıştır. Bu kategoride ilgi çeken masallar bulunmaktadır. Çocukların masal alışkanlığı çok eski zamanlara dayanmaktadır. Araştırmalara göre, çocukların anlama duyularının ortaya çıkmasıyla beraber masal dinlemeleri gerekmektedir. Masal dinleyen ya da masal okuyan çocuklar, diğer çocuklara göre daha geniş düşünür ve hayal kurarlar. Kendilerini her ortamda çok rahat ifade ederler. Masalların bir diğer güzel yanı da çocukları olumsuz davranışlardan uzaklaştırmasıdır. Çocuklar, okuduğu masallarda yer alan karakterleri örnek alırlar. Örnek aldıkları karakterler genelde iyi ve kahraman karakterler olur. Bu karakterlerin yaptıkları, çocukların bilinçaltına yerleşir. Kendilerini yanlış davranışlar sergilemekten sakınırlar.

Çocuk hikayeleri 10 yaş

Kategorisinin dışında diğer yaşlara özel olarak hazırlanan kategorilerde sitemizde bulunmaktadır. Okumayı öğrenen bir çocuğunuz varsa, sitemiz üzerinde yer alan tüm kategorilerimizdeki masalları okumasını gönül rahatlığıyla isteyebilirsiniz. Sitemiz içerisinde çocukların düşüncelerini köreltecek hiçbir içerik bulunmamaktadır. Günümüzde internet çağı hızla gelişmektedir. Bu yüzden; herhangi bir masal kitabına bağlı kalmadan çocuklarınıza sitemiz üzerinden kolaylıkla dilediğiniz masalı okuyabilirsiniz. Çocuklarınıza okuduğunuz masallar sayesinde, çocuğunuzla ilişkiniz kuvvetlenecektir. Bir çocuğun anne ve babasından beklediği en önemli şey ilgidir. Çocuğunuza gösterdiğiniz ilgi ve sevgi, ileride hayatında büyük yer tutacaktır. Anne ve babaların çocuklarına ilgi göstermek için sıklıkla yaptıkları aktivitelerden biri de çocuklarına masal okumaktır.

Sitemiz içerisinde çocuğunuzun ilgi alanlarına göre birçok masal bulabilirsiniz. Çocuk hikayeleri 10 yaş haricinde daha küçük yaşlarda bir çocuğunuz varsa, onların da masal dünyasıyla sitemiz sayesinde tanışmasını sağlayabilirsiniz.

Her yaşta ve her insana hitap eden sitemiz; masallarıyla hem güldürüyor hem de düşündürüyor. Sitemiz içerisinde yer alan masallar her zaman güncelleniyor. Çocukların haricinde, büyüklerde sitemizdeki masalları okuyor ve geçmişine gidiyor. Tüm efsane masallar, tüm efsane karakterler sitemiz sayesinde evinize konuk oluyor. Çocuk hikayeleri 10 yaş kategorisi dışında; komik masallar, dinî masallar gibi birçok kategori bulunuyor. Çocuğunuzu yetiştirme tarzınıza göre bu kategorilerden seçim yaparak çocuğunuza masal keyfini her an her yerde yaşatabilirsiniz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan Bu, Krishna adında küçük bir çocuğun masalıdır. Krishna, babası ile birlikte küçük …

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında

Küçük Alice ve ablası, güneşli bir öğleden sonra parka gitmeye karar vermişler. Ablası kitap okumaya …

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

massa elit. Aliquam adipiscing consequat. libero ut id risus.