Çoçuk Hikayeleri Kısa Oku

kitap okumak
kitap okumak

Masal Oku internet sitemizi hazırlarken içerik bakımından geniş bir yelpazede çalışmaları gerçekleştirmek istedik. Bunun için hangi kategorilerin ekleneceği konusuna odaklanarak başlıkları belirledik. Web sitemiz bünyesinde yer alması için belirlediğimiz kategorilerden ikisi keloğlan masalları ve prenses masalları oldu. Çeşitliliği sağlamak istediğimizden ötürü eklediğimiz kısımlardan biri eğitim adını taşımaktadır.

Çocukların okuması için güzel ve çeşitli masalları bir araya getirdiğimiz internet sitemizde ayrıca hikaye paylaşımları da yapılmaktadır. Bu anlamda seçtiğimiz başlıklar ise gerçek hikayeler, dini hikayeler ve ibretlik hikayeler şeklinde sıralanmaktadır. Muhtelif bölümlerin bir arada olması sonucunda hazırladığımız web sitemiz içinde bulunan kategorilerin düzenlenmesi ile ilgilenilmekte, ayrıca yeni içeriklerin eklenmesi yönünde adımlar atılmaktadır. Başta masal olmak üzere hikaye paylaşımlarının da yer alması adına yapılan çalışmaların devam ettiği Masal Oku platformunu sizde istediğiniz zaman ziyaret ederek içerikleri inceleyebilirsiniz.

Web sitemiz üzerinde hazırlık yaparken düşündüğümüz ve ilave etmek istediğimiz kısımlardan olan Güzel Sözler içerisinde ise deneme ve şiir alt başlıkları mevcuttur. Böylece masaldan hikayeye, denemeden şiire türlü paylaşımlara ev sahipliği yapan web sitemizde birde fıkra bölümü vardır ve burada da Nasrettin hoca fıkralarına yer verilmektedir. Masal Oku platformunu kurmak üzere çalışmalara başladığımızda yalnızca bir konu üzerinden içerikleri okurlara sunmak yerine birden fazla kategori ile çeşitlilik oluşturmayı hedefledik.

Sizde okumayı seviyorum diyenlerseniz fıkra, masal, hikaye gibi muhtelif bölümlerden oluşan internet sitemize davet ediyoruz. Çocuklar için pek çok masal paylaşımı yaptığımız web sitemizin düzenli yapısını ve güncelliğini korumaya da önem veriyor, bu konuda gerekli adımların atılması üzerinde duruyoruz. Tasarımı konusunda çalışırken sadeliği tercih ettiğimiz için içerikleri ön plana çıkarmak istedik ve bu doğrultuda Masal Oku platformunu dizayn ettik. İçerisinde farklı kategorilerin bulunması amacıyla hazırlıklar yaptığımız internet sitemiz bünyesinde hem masallar hem de hikaye ve fıkralar yer almaktadır. Web sitemiz için çalışmalarımızı her zaman özenle sürdürme gayreti içindeyiz ve işlemlere bu itina ekseninde yön veriyoruz. Keloğlan masallarından şiire, hikayelerden fıkraya ayrı bölümlerle hazırladığımız internet sitemiz için çalışmaya devam ediyoruz. Uyuyan Güzel masalı ve daha fazlasını sitemizde okuyabilirsiniz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında

Küçük Alice ve ablası, güneşli bir öğleden sonra parka gitmeye karar vermişler. Ablası kitap okumaya …

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

Altın Kuş

Altın Kuş

Altın Kuş Bir zamanlar dünyanın en özel elma ağacına sahip bir kral varmış. Bu ağaç …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

non tristique odio Aenean ultricies velit, ut mattis Donec ut facilisis eget