Çoçuk Hikayeleri Kısa Özetleri

kitap okumak
kitap okumak

Masal Oku internet sitemizde birden fazla kategorinin yer alması sağlanmış, böylece okurlar için farklı alternatiflerin olması amaçlanmıştır. Günümüzde internet kullanımında gözle görülür bir artış olmuştur. Buda çeşitli işlerin online olarak halledilmesi durumunu beraberinde getirmiş, bununla birlikte bir şeyler okumak isteyen bireylere de seçenekler sunmuştur. Birçok sitede satışa sunulan ürünlerin incelemesi de yine internet sayesinde yapılabilmektedir.

Zamanla elde edilen imkânlar ile kişilere sunulan ürünlerde yaşanan alternatiflerin artması gibi internet siteleri de birbirinden ayrı konular ile hazırlanmaktadır. Bu fikir ekseninde hareket ederek hazırlamış olduğumuz Masal Oku platformunda eğitim dâhil olmak üzere birçok bölüm mevcuttur. Bizim hedefimiz yalnızca masal paylaşımı değil buna ek olarak değişik başlıklarda da yazıların eklenmesi, böylelikle çeşitliliğin yansıtılması olduğundan hazırlıklarda bu çerçevede ilerletilmiş, kategoriler belirlenmiştir. Bugün internet sitemizi ziyaret ettiğinizde masallar ile birlikte fıkraları da bulabilirsiniz.

Prenses masalları, keloğlan masalları bölümlerinin yanında fıkra okumak isteyenler için Nasrettin hoca fıkraları da paylaşılmaktadır. Peki, web sitemizde başka neler var? Bu soruya hikaye paylaşımları olarak yanıt verebiliriz ki başlıklarda gerçek hikayeler, dini hikayeler, ibretlik hikayeler şeklinde sıralanmaktadır. Hikaye okumayı seviyorsanız web sitemizde değişik bölümlerde paylaşılmış olan içeriklere göz atabilir, dilerseniz masal bölümlerini inceleyebilir veya fıkra okuyabilirsiniz.

Bahsetmek istediğimiz bir diğer hususta Masal Oku adresinde yer alan Güzel Sözler bölümü. Burada da deneme ve şiir adında iki ayrı kısım bulunmakta olup paylaşımların yapılması ile ilgilenilmektedir. Ne zaman isterseniz bir tık uzağınızda olan internet sitemizi ziyaret edebilir, son eklenen içeriklere bakabilir, okuduğunuz yazılara yorum yapabilirsiniz. Biz web sitemizin her zaman güncel şekilde kalmasına önem verdiğimizden ötürü buna göre çalışmalarımıza yön veriyor, bölümlerin yeni metinlerle buluşması noktasında hazırlıklar yapıyoruz. İnternet sitemizin anasayfasında mevcut kategorileri bulabilir, ilgilendiğiniz bölüme tıklayarak hangi içeriklerin eklendiğini görebilirsiniz. Pek çok paylaşımın yapıldığı Masal Oku web sitemizin görünümü içinde ayrıca çalıştık ki amacımız sade bir dizayna sahip olmasıydı. İçeriklerin ön planda olmasını istediğimiz için buna göre bir tasarım üzerinde çalışarak internet sitemizi tamamladık. Uyuyan Güzel masalı ve daha fazlasını sitemizde okuyabilirsiniz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan Bu, Krishna adında küçük bir çocuğun masalıdır. Krishna, babası ile birlikte küçük …

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında

Küçük Alice ve ablası, güneşli bir öğleden sonra parka gitmeye karar vermişler. Ablası kitap okumaya …

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Praesent neque. ipsum tempus Curabitur felis ut consectetur elementum