Çoçuk Hikayeleri Resimli

kitap okumak


Masal Oku internet sitemizde birden fazla başlık yer almaktadır. Sitemizi kurarken tek bir alanda paylaşım yapmak yerine farklı kategorileri bir araya getirerek çeşitliliğin oluşmasını sağlamak dikkat ettiğimiz konulardan bir tanesi olmuştur. Dolayısıyla bu çerçevede hazırlıklar yürütülmüş ve hangi kategorilerin sitede bulunacağına karar verilmiş, ardından anasayfa düzenine geçilmiştir. Web sitemizde anasayfanın üst bölümü başlıklara ve son yayınlara ayrılmıştır. Hikaye Oku ile birlikte Keloğlan Masalları ve Nasrettin Hocanın fıkralarının da eklendiği başlıklara buradan ulaşılabilmektedir. Alt kısımdaki son yayınlar bölümünde ise paylaşılan bazı gönderiler sırayla görüntülenmektedir. Başta masal olmak üzere hikaye gönderilerine de ev sahipliği yapan sitemizde aynı zamanda Peri Masalları kısmı da mevcuttur. Ayrıca deneme ve şiir sevenler içinde bölümler eklenmiş ve Güzel Sözler kategorisi altında yer verilmiştir. Masal Oku platformunun işlevsel kalarak anasayfasından başlıklara kadar geniş bir yelpazede belli bir düzene sahip olmasına çalışılmaktadır. Yeni gönderlerle zenginleştirmeyi hedeflediğimiz ve kategorilerin düzenlenmesi ile ilgilendiğimiz internet sitemizin her bakımdan bir bütünlüğe kavuşması hedeflenmektedir. Web sitemizi kurduğumuz ilk gün nasıl özen ve hassasiyet ile çalıştıysak bugünde aynı şekilde gerek yeni metinleri paylaşma gerekse güncel yapısını koruma konusunda olsun hazırlıklarımız dikkatle sürmektedir. Çocuk masalları ile birlikte birçok bölüme ulaşılabilen internet sitemizde üst kısımda bir şerit oluşturularak son yayınların burada görüntülenmesi için işlemler tamamlanmıştır. Hikaye okumayı seviyor, deneme ve şiir gibi içerikler ilginizi çekiyorsa sizde gün içinde istediğiniz zaman diliminde Çocuk Masalları adresini ziyaret edebilirsiniz. Amacımız her zaman sitenin fonksiyonel yapıda kalması ve güncelliğini koruyarak okurlara sunulmasıdır. Bu yönde de çalışmalara devam edilerek mevcut başlıkların yeni gönderilerle buluşması sağlanmaktadır. Çok yönlü bir site olmasına gayret gösterdiğimiz Çoçuk Hikayeleri Resimli platformunda yazılara ulaşım kolaylığı olması açısından anasayfanın en alt tarafında bir pano oluşturulmuş ve buraya popüler, rastgele ve son gönderiler şeklinde üç ayrı kısım ilave edilmiştir. Hikayeden şiire, fıkradan masala geniş bir çerçevede içerikleri bünyesinde barındırması için çalıştığımız web sitemize gelerek sizde ilginizi çeken metinleri okuyabilir, dilerseniz son eklenen içeriklere bakabilirsiniz.

Dini Hikayeler Dolayısıyla çabalarımızda bu fikir ekseninde şekillendi ve Gerçek Hikayeler sitemizin tasarımı tamamlanmış oldu. Şimdi baktığımızda İbretlik Hikayeler web sitemizde hikayeden şiire, fıkradan masala türlü paylaşımların bulunduğunu görüyoruz ki bizim ulaşmak istediğimiz nokta buydu diyebiliriz. Masal Oku ve hikaye gönderilerine ek olarak deneme ve şiirleri de bulabileceğiniz sitemizi istediğiniz zaman ziyaret ederek neler paylaşmışız inceleyebilir, kategoriler arasında bir gezintiye çıkarak ilginizi çeken yazılara tıklayarak okuyabilirsiniz. Masal Oku platformunun genel olarak bir bütünlüğü yansıtmasını amaçladık ve dizaynını buna göre yaptık. Anasayfanın tertipli ve sisteme uygun bir görüntüye sahip olması açısından kategorileri belli bir düzene göre konumlandırdık. Uyuyan güzelin masalını okudunuz mu? eğer sizde bu masalı okumadı iseniz hemen sitemizden Uyuyan Güzel masalını okuyabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir