Çocuk Masal Kitapları Oku

kitap okumak

Masal Oku platformu birbirinden farklı başlıklara ev sahipliği yapmaktadır. Web sitemizi tasarlarken göz önünde bulundurduğumuz hususlardan biri muhtelif bölümlerden oluşması olmuş, bu çerçevede işlemlere başlanmıştır. Sitemizin adından da anlaşılacağı gibi masal içerikleri yer almakta, bununla birlikte hikaye gönderileri de bulunmaktadır. Bu şekilde de sade bir görünüm çizeceğini düşündüğümüz internet sitemize yeni kategorilerin eklenmesi için adımlar atılmış, hangi başlıkların ilave edileceği üzerine düşünülmüş ve karar verilmiştir. Buna göre sitemizi ziyaret eden bir kişinin inceleyebileceği bölümlerden biri Hikaye Oku iken Uyuyan Güzel, İbretlik Hikayeler ve Dini Hikayeler de diğer kısımlar şeklinde sıralanmaktadır. Amacımız birden fazla başlıktan oluşan ve çeşitliliği yansıtan bir web sitesi tasarlamaktı ve bu yönde hazırlıklar yapıldı. Şöyle bir baktığımızda sitemizin anasayfasında başlıkların yan yana dizildiğini görebiliriz. Okurların kategorilere daha kolay ulaşabilmesi hedeflenerek anasayfanın düzeni oluşturulmuştur.

kitap

Güncel yapısını korumaya özen gösterdiğimiz Gerçek Hikayeler platformunda birde Güzel Sözler kısmı vardır ki burada da deneme ve şiir içerikleri mevcuttur. Gün içerisinde farklı işlerle ilgileniriz ve bazen mola verme ihtiyacı hissederiz. Herkesin mola esnasında ilgilendiği hobilerde değişiklik gösterir. Siz okumayı seviyorsanız ve hikaye, deneme, şiir gibi paylaşımlar ilgi alanınıza giriyorsa bir tık uzağınızdaki web sitemize uğrayabilir, eklenen son gönderilere bakabilir, ilginizi çeken metinleri okuyabilirsiniz. Çocuk masalları yanı sıra hikayelere de yer verdiğimiz internet sitemizde hem çocuklar hem büyükler için gönderilerin bulunması için çalışmaktayız. Masal Oku platformuna baktığımızda karışık bir görüntü görmek istemediğimiz için kategorileri belirlenen sistemle uyumlu şekilde yerleştirdik ve anasayfanın düzenini de buna göre tamamladık. Birçok içeriği bünyesinde barındıran internet sitemize yeni yazıların eklenmesi noktasında da çalışmalarımız devam etmektedir. Hikayeden şiire, fıkradan masala muhtelif bölümlerden meydana gelen https://masaloku.com.tr adresine geldiğinizde okuduğunuz yazıların altına düşüncelerinizi veya önerilerinizi yazarak yorum bırakmanız bizim için önemlidir. Web sitemizi geliştirmek, güncel yapısını korumak ve yeni yazılarla buluşturmak amacıyla hazırlıklarımız sürmektedir. Birbirinden güzel paylaşımların bulunmasına gayret gösterdiğimiz internet sitemize gelerek istediğiniz kategorilere tıklayarak yazıları okuyabilir, dilerseniz son eklenen gönderilere göz gezdirebilirsiniz. En güzel çocuk masallarını https://masaloku.com.tr sitemizden ücretsiz okuyabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir