Çocuk Masalı Oku

kitap
kitap

Masal Oku platformunu henüz ziyaret etmediyseniz sizin için birbirinden farklı bölümleri bir araya topladığımız web sitemize davetlisiniz. İnternet sitemizi hazırlarken çocuklar için gönderi paylaşmayı düşünüyorduk evet ama sadece bu kadarla sınırlı kalmasını istemiyorduk.

Zira biz çeşitlilikten yanaydık ve bunun içinde farklı kategorilerin bir arada olmasını arzu ediyorduk. Dolayısıyla hazırlıklarımız bu çerçevede şekillendi ve içinde masalla birlikte türlü başlıkların olduğu bir internet sitesi tasarladık. Masal Oku adresinde hem çocukların ilgisini çekecek masallara hem de diğer bölümlere yer vererek bu şekilde çalışmalarımızı sürdürdük. Sadece masal ya da sadece hikaye olmasın diye düşünerek muhtelif başlıkları web sitemiz bünyesine dâhil ettik. Yazımızın bu kısmında biraz hangi bölümleri eklediğimizden bahsedelim ve kategorileri sayalım.

Web sitemizin adından da anlaşılacağı gibi masal paylaşımları var ve bunun için eklediğimiz kısımlar keloğlan masalları, prenses masalları şeklinde sıralanıyor. Sıra geldi hikayelere. Burada ilave ettiğimiz başlıklar gerçek hikayeler, dini hikayeler ve ibretlik hikayeler. Muhtelif kategorilere yer verdik dediğimiz Masal Oku adresinde bulabileceğiniz diğer kısımlar güzel sözler, eğitim ve fıkra. Güzel sözler içinde deneme ve şiir alt başlıklarını, fıkra tarafında ise Nasrettin hoca fıkralarını görebilirsiniz. Genel yapısında çeşitliliğe önem verdiğimiz internet sitemizde birden fazla başlığın olması yönünde hazırlıkları ilerlettik ve masalla birlikte diğer kısımlara yer verdik. Hedefimiz web sitemizde çok sayıda gönderi paylaşmaktı ki bunun için çalışmaya devam ediyoruz. Çocuklar için masallar eklediğimiz web sitemizde bunun yanı sıra hikayeler, şiirler, fıkralarda var. Masal Oku platformunun yapısal olarak işlevsel ve düzenli bir görünüm sunması adına işlemler yaptık ve çalışmalarımız ayriyeten sitemizin güncel kalması amacıyla da sürmekte.

Okumayı seven biriyseniz internet sitemize uğrayarak paylaşımları incelemeye ne dersiniz? Birbirinden ayrı bölümleri bir araya getirerek siz değerli okurlara sunduğumuz Uyuyan Güzel platformu için web sitemizi kurduğumuz günden bu yana itina ile hazırlıklarımıza yön veriyor, eklemiş olduğumuz kategorilerde yeni yazıların paylaşılması noktasında gerekli işlemlerin yapılması üzerinde duruyoruz. Masallar, hikayeler, fıkralar ile donattığımız web sitemize sizleri davet ediyoruz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan Bu, Krishna adında küçük bir çocuğun masalıdır. Krishna, babası ile birlikte küçük …

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında

Küçük Alice ve ablası, güneşli bir öğleden sonra parka gitmeye karar vermişler. Ablası kitap okumaya …

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ut amet, Aenean eget Lorem odio ut ante. porta. tristique dolor. consequat.