Çocuk Masall

kitap okumak

Masal platformunda farklı başlıklara yer verdik ve bu şekilde seçeneklerin oluşmasını amaçladık. Web sitemizi hazırlamaya başladığımızda hangi kategorilerin yer alacağı konusuna değindik ve seçimlerle birlikte anasayfanın düzeni üzerinde çalışmaya geçtik. İnternet sitemizi ziyaret eden bir kişinin görüntüleyeceği bölümler arasında peri masalları, keloğlan masalları, Nasrettin hocanın fıkraları, Hikaye Oku ve Güzel Sözler yer almaktadır. Genel olarak bir bütünlüğü sağlamayı istediğimiz ve bu nedenle tasarımını dikkatle yaptığımız web sitemizde çocuk masalları ve hikayelerin yanı sıra Güzel Sözler kısmına eklenen deneme ve şiirlerde mevcuttur. Bir şeyler okumak istediğiniz zaman telefon veya bilgisayarınızın internet bağlantısı aracılığıyla kolaylıkla sitemize ulaşabilir, ilginizi çeken bölümleri inceleyebilir, son eklediğimiz gönderilere bakabilirsiniz. Sizin düşünceleriniz bizim için önemli olduğundan okuduğunuz içeriklerin altına yorum olarak görüşlerinizi yazmanızda bizi ayrıca mutlu eder. İşlevsel yönüne odaklandığımız ve anasayfasını özenle hazırladığımız internet sitemizde hikayeden denemeye, şiirden masala birçok paylaşım mevcut. Farklı kategorileri bir araya getirdiğimiz Masal Oku platformunun içerik bakımından da zengin bir görünüm kazanması adına çalışmaktayız. Okumayı sever misiniz?

kitap

Bu soruya yanıtınız evetse ve hikaye, deneme, şiir gibi paylaşımlar ilginizi çekiyorsa sizi de web sitemize davet ediyoruz. Günün yorgunluğunu atmak için dinlenirken veya yolculuk esnasında da sitemize uğrayabilir, yolculuğunuzu keyifli bir hale getirecek paylaşımlara Masal Oku platformundan ulaşabilirsiniz. Genel olarak baktığımızda bir bütünlük oluşturmak için sitemizde kullanılan renklerde özenle seçilmiş, anasayfada yer alacak başlıklar düzene uygun olarak yerleştirilerek içerikler eklenmiştir. Renkli bir platform olmasını istediğimiz web sitemizde gönderiler görsellerle birlikte yüklenmektedir. Pek çok gönderiye ev sahipliği yapan Masal Oku adresinde çalışmalarımız kararlıkla sürmekte, anasayfanın düzenli görünüme sahip olması, yeni içeriklerin paylaşılması gibi konularda hazırlıklara devam edilmektedir. Çocukların yanı sıra büyüklerinde okuyabileceği gönderilerle donattığımız web sitemize gelerek sizde neler paylaştığımızı görebilirsiniz. Her zaman sitemizin güncel kalması ve başlıklara yeni yazıların ilave edilmesi üzerine gerekli adımların atılması ile ilgileniyor, Kısa Masallar adresinin gelişmesini ve daha iyi bir konuma yükselmesini hedefliyoruz. Hikaye, deneme veya şiir gibi paylaşımlara yer verdiğimiz sitemize sizi de bekliyoruz. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir